ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ ІЗ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОС «МАГІСТР»

Згідно з робочим навчальним планом та графіком навчального процесу здобувачів вищої освіти денної форми навчання освітнього ступеня «Магістр» 2 курсу спеціальності: 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) освітня програма Середня освіта (Образотворче мистецтво) було направлено на практику. Настановчу конференцію було проведено на платформі Google Meet.

Керівник практики Семенова Олена Віталіївна провела інструктаж із техніки безпеки, пояснила завдання практики, розповіла про особливості ведення документації.

Бажаємо практикантам-магістрантам плідно попрацювати в закладах загальної середньої освіти, отримати позитивні емоції та продемонструвати свої знання з теоретичних та практичних дисциплін.

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

5 листопада свій   День народження відзначає  концертмейстер  кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін  Бурлака  Ірина Володимирівна. Шановна Ірина Володимирівна ! Прийміть наші щирі та сердечні вітання з  нагоди Вашого Дня народження!

ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ ФОЛЬКЛОРНОЇ ПРАКТИКИВІДБУВСЯ ЗАХИСТ ФОЛЬКЛОРНОЇ ПРАКТИКИ

21 грудня у (змішаному режимі) відбулася звітна конференція із захисту фольклорної практики здобувачів ІІ курсу 26 групи ОПП Хореографія. Цьогорічна географія записів фольклору досить широка. Здобувачами зібрано матеріал Черкаської, Херсонської,

«МІКІНДІВСЬКІ ПЛЕНЕРИ» В ХУДОЖНЬОМУ МУЗЕЇ«МІКІНДІВСЬКІ ПЛЕНЕРИ» В ХУДОЖНЬОМУ МУЗЕЇ

Нещодавно студенти першого та другого курсу спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) на чолі з кураторами – викладачами Горчинською Тетяною Сергіївною та Білоус Алісою Олександрівною відвідали виставку «Мікіндівські пленери», яка демонструється в