ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

17 жовтня свій День народження відзначає майстер виробничого навчання кафедри образотворчого мистецтва Лавриченко Оксана Михайлівна.

Шановна Оксана Михайлівна! Щиро вітаємо Вас з Днем народження та від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, натхнення, творчих злетів, потужних звершень, добробуту, оптимізму і миру! Нехай множаться й збуваються Ваші мрії та бажання! Нехай кожен Ваш день буде значущим, яскравим й результативним!

ФЕСТИВАЛЬ ЛІТЕРАТУРНОГО ЧИТАННЯ В М. ТАЛЛІН ПРИСВЯЧЕНИЙ УКРАЇНСЬКІЙ ПОЕЗІЇ.ФЕСТИВАЛЬ ЛІТЕРАТУРНОГО ЧИТАННЯ В М. ТАЛЛІН ПРИСВЯЧЕНИЙ УКРАЇНСЬКІЙ ПОЕЗІЇ.

25-29 травня 2022 року Міністерством культури Естонії, у м. Таллінн, проведено Міжнародний літературний фестиваль «Head Read». Учасники заходу були представники літературної та музичної еліти європейських країн (Естонії, Норвегії, Франції, Італії, Іспанії,

З ДНЕМ ВСІХ ЗАКОХАНИХ!З ДНЕМ ВСІХ ЗАКОХАНИХ!

ШАНОВНІ ЗАКОХАНІ! Вітаємо Вас із особливим святом – Днем Святого Валентина! І незалежно від того, зустрічаєте Ви його під романтичною Ейфелевою вежею чи в скромній кав’ярні, нехай же поряд буде

ВІДБУВСЯ ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ХОРЕОГРАФІЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ “КВІТНЕВА ФЕЄРІЯ – 2015”ВІДБУВСЯ ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ХОРЕОГРАФІЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ “КВІТНЕВА ФЕЄРІЯ – 2015”

Мистецтво не має меж. Цю просту істину довів ІІ Всеукраїнський хореографічний фестиваль «Квітнева феєрія – 2015». Не по весняному похмуре й холодне 28 березня розквітло від дитячих посмішок, сміху, танців.