ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО НА VІІ ВСЕУКРАЇНСЬКУ ДВОТУРОВУ СТУДЕНТСЬКУ ДИСТАНЦІЙНУ ОЛІМПІАДУ З ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА

24 листопада 2022 року на базі кафедри інструментального виконавства факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбудеться VІІ Всеукраїнська двотурова студентська дистанційна олімпіада з інструментального мистецтва.

Метою Олімпіади є популяризація інструментально-виконавського мистецтва, підвищення рівня виконавської підготовки артистів‑інструменталістів, підтримка талановитої молоді, заохочення її до інструментально-виконавської діяльності й стимулювання до творчості; створення умов для творчого розвитку обдарованих здобувачів‑інструменталістів студентського віку у галузі музичного мистецтва, обмін творчими досягненнями між музикантами.

До участі в Олімпіаді запрошуються здобувачі закладів фахової передвищої освіти (коледжів). Участь в Олімпіаді безкоштовна.

Завантажити (PDF, 122KB)

ГРАН ПРІ НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ У СШАГРАН ПРІ НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ У США

27 грудня 2023 року у Нью Йорку відбувся Міжнародний дистанційний фестиваль-конкурс мистецтв «CHRISTMAS IN NEW YORK». У номінації «Оригінальне мистецтво», жанрі «Інструментальна музика» Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини представляв:

ВІДБУВСЯ «КОНЦЕРТ-ЗНАЙОМСТВО СТУДЕНТІВ ПЕРШОКУРСНИКІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»ВІДБУВСЯ «КОНЦЕРТ-ЗНАЙОМСТВО СТУДЕНТІВ ПЕРШОКУРСНИКІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»

16 вересня цього року в актовій залі музичного корпусу мистецько-педагогічного факультету відбувся «Концерт-знайомство» у якому програму виконували нещодавно зараховані студенти УДПУ імені Павла Тичини на спеціальність «Музичне мистецтво». У залі

ВІДКРИТЕ ЗАСІДАННЯ РЕГІОНАЛЬНОГО НАУКОВО-ТВОРЧОГО ЦЕНТРУ ХУДОЖНЬОЇ ОСВІТИ ТА МАЙСТЕРНОСТІ.ВІДКРИТЕ ЗАСІДАННЯ РЕГІОНАЛЬНОГО НАУКОВО-ТВОРЧОГО ЦЕНТРУ ХУДОЖНЬОЇ ОСВІТИ ТА МАЙСТЕРНОСТІ.

25 листопада 2022 року відбулось відкрите засідання Регіонального науково-творчого центру художньої освіти і майстерності, в межах VІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Молодь, освіта, наука та мистецтво». Діяльність Центру є різновекторною, яка поєднає