ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАННЯ З ДНЕМ СТУДЕНТА!

ВІТАННЯ З ДНЕМ СТУДЕНТА!

Шановні студенти! Щиро вітаємо Вас, з Міжнародним днем студента! Це свято – молодості, творчості, нових відкриттів та пошуку себе!

Це свято особливе, адже кожен хто був, є, чи буде студентом, завжди, зі щемом в серці згадуватиме свої студентські роки, незабутні шумні вечори, нові знайомства та зустрічі.

В усі часи студентство було рушійною силою нових перетворень.

Тож вітаємо наших творчих та креативних студентів факультету мистецтв! Будьте впевнені в своїх силах, використовуйте кожну можливість дізнатись щось нове, і звичайно,  не втрачайте дух свободи!

У цей день, щиро бажаємо оптимістичних нот барвистого життя і бравих ідей, бадьорості тіла і чудового настрою,  тяги до знань і нових відкриттів, перспективного майбутнього і щасливого сьогодення.

Ми пишаємось вами!

Все буде Україна!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

15 березня свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Базильчук Леонід Володимирович. Шановний Леоніде Володимировичу! Прийміть щирі й сердечні вітання з нагоди цього свята! Бажаємо Вам міцного

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

ВІТАННЯ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ!ВІТАННЯ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ!

Шановні колеги! Прийміть найщиріші привітання з професійним святом – Днем працівників освіти! У сучасному світі якісна освіта є ключовою умовою для ефективного розвитку суспільства. Воістину велика справа, якою Ви займаєтеся, має