ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ДИСТАНЦІЙНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ДВОТУРОВИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАГАТОЖАНРОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС «ЗОРЕГРАЙ»

18 грудня 2022 р. відбувся ДИСТАНЦІЙНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ДВОТУРОВИЙ  МІЖНАРОДНИЙ БАГАТОЖАНРОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС «ЗОРЕГРАЙ». Фестиваль засновано та проводився за підтримки благодійної організації Всеукраїнський благодійний фонд «Злагода» та «Злагодафест» Уряду Республіки Болгарії, Міністерства освіти та науки та Міністерства культури Республіки Болгарія. В рамках благодійного проекту «Підтримай Україну».

Положення затверджено: президентом Благодійної Організації  Всеукраїнського благодійного фонду «Злагода» та «Злагодафест» Богомоловою Ольгою Миколаївною.

Місце проведення: місто Софія Республіки Болгарія.

Мета та основні задачі фестивалю:

– Відродження, збереження і розвиток національних культур;

– Розкриття нових талантів та популяризація сучасної та народної культури;

– Творче спілкування дітей i молоді, виявлення нових талантів;

– Естетичне виховання підростаючого покоління;

– Підтримка i розвиток творчих здібностей;

– Обмін творчим досвідом між учасниками та керівниками, встановлення нових творчих контактів;

– Підвищення професійної майстерності, презентація творчих досягнень;

– Удосконалення естетичного виховання, сприяння розвитку талановитої і обдарованої молоді та дітей та  дорослих.

Журі конкурсу:

Kazakova Ivelina– Хореограф-постановник, фольклорист народної хореографії, володарка золотої медалі на Балканських танцювальних олімпійських іграх, магістр з соціалізації культурної спадщини. (Республіка Болгарія, м. Софія).

Олена Хаіт – Актриса театру “Люди и Куклы”, кіноакторка, телеведуча, ведуча програм “Лучшее радіо” (Ізраїль), переможниця міжнародних театральних фестивалів у Німеччині, США. Володарка Гран Прі “Золотая ханукия”. (Ізраїль).

Olga Dennis Dougherty – Заслужений концертмейстер оперного театру “Taconic”, “Hudson” та “Bronx Choral Society”.

(штат Нью-Йорк, США).

Білоус Владислава – Кандидат мистецтвознавства, професор кафедри народних інструментів НМАУ імені П.І.Чайковського

(м.Київ).

Лоцман Руслана – Заслужена артистка України. Виконавиця українського фольклору та авторських пісень, громадська діячка, директор ГО «Народна філармонія». Кандидат педагогічних наук, викладач народного співу в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова.

Переможець низки всеукраїнських та міжнародних пісенних конкурсів та фестивалів в Україні, Естонії, Польщі, Росії, Франції, Німеччині, США.

(Черкаська обл.).

В цьому конкусі взяла участь студентка 161-М групи ОС «Магістр», учасниця «Науково-мистецької студії» – Янцевич Марія, керівник Волошин П.М.

Студентка показала високий рівень вокального виконання, та отримала найвищу нагороду – ГРАН-ПРІ.

Та стала «Яскравим талантом» фестивалю.

Керівник теж отримав подяку за безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки в справі виховання особистості!

Щиро вітаємо учасницю «Науково-мистецької студії» та її керівника з перемогою. Бажаємо подальших творчих успіхів, натхнення і ніколи не зупинятися на досягнутому, адже попереду ще багато перемог та нових мистецьких вершин!

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні – 27 квітня, свій День народження святкує кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва, талановитий учитель та наставник Сирота Всеволод Маркович! Вельмишановний Всеволоде Марковичу! Колектив співробітників факультету мистецтв Уманського

НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ ВІДБУВСЯ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙНА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ ВІДБУВСЯ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

23 листопада 2018 року на факультеті мистецтв відбувся День Відкритих Дверей. Майбутні абітурієнти ознайомились з освітнім процесом та перевагами навчання на факультеті мистецтв, прослухали лекцію «Успішний абітурієнт 2019» від помічника

ВІДБУВСЯ МАЙСТЕР-КЛАС У ТЕХНІЦІ ГАРЯЧОГО РОЗПИСУ ТКАНИНИВІДБУВСЯ МАЙСТЕР-КЛАС У ТЕХНІЦІ ГАРЯЧОГО РОЗПИСУ ТКАНИНИ