ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ “З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ!”

“З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ!”

“З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ!” під такою назвою відбулися благодійний ярмарок та концерт на підтримку Збройних Сил України, організуваний викладачами та студентами Тальнівського будівельно-економічного фахового коледжу спільно із працівниками закладів дошкільної освіти та громади.

У рамках співпраці з освітніми закладами та закладами культури викладачі факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини теж взяли участь у концерті. Чоловіче вокальне тріо «ГОНТА», у складі заслужених працівників культури України Василя Семенчука, Валентина Купчика та Петра Волошина зачаровували всіх українськими піснями, які піднімають дух, змушують серце вболівати за наше – українське!

З найкращими надіями і твердою вірою у Перемогу гості заходу активно ярмаркували, щиро підтримували артистів та донатили на ЗСУ.

Все буде Україна!

ХОРЕОГРАФІЧНА ВИСТАВА «ОЙ, НА ІВАНА, ОЙ, НА КУПАЛА» В ЛЕГЕДЗИНОМУХОРЕОГРАФІЧНА ВИСТАВА «ОЙ, НА ІВАНА, ОЙ, НА КУПАЛА» В ЛЕГЕДЗИНОМУ

25 червня 2016 року за сприяння голови профкому університету, кандидата сільськогосподарських наук, доцента Осадчого Олександра Семеновича відбулася поїздка студентів та викладачів кафедри хореографії та художньої культури до села Легедзине Тальнівського

ЗАПРОШЕННЯ ТА ІНФОЛИСТИ СТРАТЕГІЇ 2021ЗАПРОШЕННЯ ТА ІНФОЛИСТИ СТРАТЕГІЇ 2021