«РАДІСТЬ РУХУ”

Нещодавно студенти та викладачі кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відвідали Центр комплексної реабілітації  для дітей з інвалідністю “Пролісок” Управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради. У рамках діяльності навчально-практичної лабораторії «Консонанс руху та душі» при Регіональному науково-творчому центрі художньої освіти і майстерності факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини було проведено заняття із танцювально-рухової терапії з дітьми з особливими освітніми потребами.
Діти зустріли гостей із щирими посмішками та упродовж заняття були активні та ініціативні. Розпочали із рухового знайомства, продовжили рух різними частинами тіла, кожна з яких станцювала свій “танець”, а також виконували вправи у просторі з різною швидкістю, імітуючи явища природи та рухи тварин. Протягом заняття вихованці центру проявили творчу активність та щиру зацікавленість у руховій діяльності.
Танцювально-рухова терапія – унікальний метод, що допомагає покращити емоційний та фізичний стан через рух.
Колектив кафедри хореографії та художньої культури висловлює щиру подяку директору центру Базилевській Вікторії Вікторівні та музичному керівнику Олександру Борисовичу Циденжапову за сприяння у проведенні заняття та сподівається на подальшу плідну співпрацю!

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

23 лютого свій День народження відзначає заслужений працівник освіти України, кандидат педагогічних наук, професор кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Балдинюк Дмитро Іванович. Шановний Дмитре Івановичу! Прийміть щирі й сердечні вітання з

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

З нагоди ювілею, щиро вітаємо дорогого колегу, заслуженого працівника культури України, доцента, завідувача кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Семенчука Василя Васильовича! Прийміть сердечні вітання до дня Вашого народження! Бажаємо Вам

ЗУСТРІЧ НАУКОВЦІВ ПІД ЧАС ВАКАЦІЙЗУСТРІЧ НАУКОВЦІВ ПІД ЧАС ВАКАЦІЙ

Упродовж навчального року науково-педагогічні працівники структурних підрозділів факультету мистецтв окрім педагогічної діяльності досліджують актуальні проблеми мистецтвознавства та мистецької педагогіки, проводять різноманітні наукові заходи, оприлюднюють свої результати у вигляді монографій, статей