ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ: 014.13 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО)

6 лютого 2023 року на кафедрі музикознавства та вокально-хорового мистецтва розпочали роботу курси підвищення кваліфікації за спеціальністю: 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво), за темою: “Музичне мистецтво в контексті освіти: теорія та практика”.

Завідувач, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва, заслужений працівник культури України, доцент – Василь Васильович Семенчук – проводить заняття зі слухачами у синхронному режимі на платформі Google Meet, за розкладом:

До навчання на курсах доєдналися педагогічні працівники із закладів Одеської, Дніпропетровської, Черкаської, Кіровоградської та Житомирської областей.

Щиро бажаємо натхненної, плідної роботи та успішного підвищення кваліфікації нашим курсистам!

СЬОГОДНІ РОЗПОЧАЛАСЯ РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ УЧАСТІ В ЗОВНІШНЬОМУ НЕЗАЛЕЖНОМУ ОЦІНЮВАННІ 2015 РОКУСЬОГОДНІ РОЗПОЧАЛАСЯ РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ УЧАСТІ В ЗОВНІШНЬОМУ НЕЗАЛЕЖНОМУ ОЦІНЮВАННІ 2015 РОКУ

Від сьогодні Український центр оцінювання якості освіти розпочинає реєстрацію майбутніх абітурієнтів для проходження у 2015 році зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Триватиме реєстрація до 20 лютого. Нагадаємо, що цього року в

УЧАСТЬ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ У СВЯТКУВАННІ ДНЯ ПРАЦІВНИКА СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВАУЧАСТЬ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ У СВЯТКУВАННІ ДНЯ ПРАЦІВНИКА СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

15 листопада творчі колективи мистецько-педагогічного факультету взяли участь у святкуванні Дня працівника сільського господарства, яке відбулося в будинку культури с. Родниківка Уманського р-ну. Яскравим виступом привітали глядачів учасники народного аматорського