ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ТРЕНІНГ “ПРОФІЛАКТИКА ЕМОЦІЙНОГО ВИГОРАННЯ ВИКЛАДАЧА ЗАСОБАМИ ТАНЦЮВАЛЬНО-РУХОВОЇ ТЕРАПІЇ”

6 лютого 2023 року у рамках діяльності навчально-практичної лабораторії «Консонанс руху та душі» при Регіональному науково-творчому центрі художньої освіти і майстерності факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся тренінг “Профілактика емоційного вигорання викладача засобами танцювально-рухової терапії”. Захід провела викладач кафедри хореографії та художньої культури, танцювально-руховий психотерапевт Анастасія Подгорінова. На тренінгу було обговорено причини емоційного вигорання та виконано практичні вправи для його подолання та попередження. Техніки “Знайомство. Відчуття”, “Найкомфортніше положення тіла”, “Центрування” і “Танець 7 центрів” допомогли учасникам тренінгу налаштуватися на своє тіло, зрозуміти свої емоції та налагодити зв’язок “свідомість-емоції-тіло”.

Щиро дякуємо учасникам за активність та позитивний зворотний зв’язок! Організатори планують проводити такі заходи на регулярній основі, тож запрошуємо усіх охочий у світ цілющого руху!

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

Третій рік поспіль українці проводять цю пам’ятну дату в умовах сучасної повномасштабної війни росії проти України, яку називають найбільшою війною з часів Другої світової. Чимало жахіть війни, які раніше асоціювалися

БЛАГОДІЙНИЙ БАЛ «КОХАННЯ. ВЕСНА – 2013»БЛАГОДІЙНИЙ БАЛ «КОХАННЯ. ВЕСНА – 2013»

21 травня в місті Умань на танцювальному майданчику по вул. Коломенській пройшов черговий благодійний бал «Кохання. Весна – 2013» організований працівниками управління праці та соціального захисту населення міськради на чолі