ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ «ТАРАС ШЕВЧЕНКО – ДУХОВНА СКАРБНИЦЯ УКРАЇНИ»: КОНКУРС ХУДОЖНЬОЇ ТВОРЧОСТІ ЗДОБУВАЧІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО)

Шановні здобувачі!

Запрошуємо Вас до участі в конкурсі «Тарас Шевченко – духовна скарбниця України», який проводиться кафедрою образотворчого мистецтва з 15 березня по 10 квітня 2023 року!

Номінації конкурсу:

• Графіка
  • Живопис
  • Digital art (Цифрове мистецтво)

Конкурсні вимоги:

Формат роботи з графіки та живопису не менше А3 (297х420 мм) та не більше А2 (594 х 420 мм);

Формат Digital art не менше ніж 1200х1600 пікселів. Роботи подаються у цифровому вигляді (якісні зображення).

Умови участі:

Для участі у конкурсі необхідно подати заявку і виконану роботу на кафедру образотворчого мистецтва (вул. Садова, 28, 102 аудиторія). Електронний варіант заявки і якісне фото роботи надіслати на e-mail: kafedra_om@meta.ua з поміткою «Тарас Шевченко – духовна скарбниця України».

Оцінювання робіт:

• композиція;
  • техніка виконання;
  • творча фантазія, оригінальність мислення та виконання (забороняється копіювання, запозичення композицій тощо);
  • ступінь емоційного впливу;
  • рівень володіння обраною технікою, матеріалом;
  • охайність роботи;
  • відповідність робіт ідейній тематиці.

Журі конкурсу:

Роботи конкурсантів переглядають члени журі з числа викладачів кафедри. Рішення журі не обговорюється і перегляду не підлягає.

Нагородження і проведення звітної виставки:

Оцінювання робіт проводиться за відповідними номінаціями з присудженням дипломів переможців І, ІІ, ІІІ ступеня. Допускається дублювання призових місць за результатами конкурсу. У кожній номінації будуть визначені володарі Гран-прі, які отримають грошові винагороди.

По завершенню конкурсу буде організовано виставку у фойє корпусу №3, а також представлено на сайті факультеті мистецтв.

Чекаємо Ваші роботи!

ЗРАЗОК ЗАЯВКИ УЧАСНИКА КОНКУРСУ

Завантажити (DOCX, 14KB)

ВІДБУЛАСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ХУДОЖНІХ ТВОРІВ, ПОДАРОВАНИХ ВІДОМИМИ ІЗРАЇЛЬСЬКИМИ МИТЦЯМИВІДБУЛАСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ХУДОЖНІХ ТВОРІВ, ПОДАРОВАНИХ ВІДОМИМИ ІЗРАЇЛЬСЬКИМИ МИТЦЯМИ