ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ Х МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СУЧАСНІ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ХОРЕОГРАФІЧНОЇ ОСВІТИ»,

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у Х Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти», яка відбудеться 30 березня 2023 року на базі кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Програма конференції передбачає: пленарне засідання, роботу секцій.

Робота конференції планується за такими напрямами:

1. Актуальні проблеми навчання та виховання засобами мистецтва.
  2. Теоретичні та методологічні аспекти формування творчого потенціалу майбутнього вчителя хореографії.
  3. Сучасні стратегії підготовки майбутнього вчителя хореографії.
  4. Інтеграція мистецтв в системі хореографічної освіти.
  5. Мистецтво як засіб підтримки під час війни.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Регламент :

–       доповіді на пленарному засіданні – до 15 хв.;
–       доповіді на секційних засіданнях – до 10 хв.;
–       повідомлення – до 5 хв.

Конференція буде проводитись дистанційно (платформа Google meet).

Інформація для приєднання до зустрічі Google Meet:
Х Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти»
Четвер, 30 березня 11:00 – 17:00
Посилання на відеодзвінок: https://meet.google.com/jii-aibk-nwm

Умови участі в конференції

1. Для участі у роботі конференції необхідно до 25 березня (включно) 2023 року: заповнити реєстраційну форму учасника заходу, за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScXPBnHu03usR5_9G6Yl4dJN9omb24tFDwo2MVCIBDAcWx4UQ/viewform або надсилати на електронну адресу оргкомітету kafedra_horeografii@ukr.net зазначивши тему листа «конференція» (бланк заявки додається).
  2. Відскановану електронну копію квитанції про сплату оргвнеску надіслати на електрону адресу оргкомітету kafedra_horeografii@ukr.net

Матеріали конференції (програму та збірник), буде опубліковано на сайті факультету мистецтв https://mpf.udpu.edu.ua/vydavnycha-diyalnist/; сертифікат учасника надіслано на електронну адресу учасника, вказану під час реєстрації.

Організаційний внесок (наукову послугу) – 150 грн., сплачують усі учасники конференції (передбачено часткове покриття організаційних витрат на проведення конференції, у т. ч. підготовку програми конференції, електронних сертифікатів учасників, технічний супровід заходу тощо).

За детальною інформацією звертатися за телефоном: (096) 439-97-49 Ольга Бикова

ВИМОГИ ДО ПОДАННЯ МАТЕРІАЛІВ КОНФЕРЕНЦІЇ

Електронний варіант тексту тез має бути обсягом 5-6 повних сторінок формату А4, заповнення останньої сторінки не менше 75%, набраних у редакторі Microsoft Word у вигляді комп’ютерного файлу з розширенням *doc, *rtf. Поля: ліве, праве, верхнє, нижнє – по 2 см. Шрифт тексту – Times New Roman, кегль – 14, абзацний відступ – 1.25, міжрядковий інтервал – 1,5; не виставляти примусові переноси, не архівувати, не накладати заборону на редагування. Малюнки, виконані векторною графікою, мають бути вміщені одним об’єктом або згруповані. Скановані малюнки виконувати з роздільною здатністю не менше 300 dpi.

У верхньому правому куті зазначити прізвище та ініціали автора(ів), нижче – науковий ступінь, вчене звання, посада, нижче – організацію. Назву тез друкувати великими літерами з вирівнюванням по центру. Назва файлу тез доповідей повинна мати такий вигляд: Іванов_тези.

До участі у конференції запрошуємо науковців, викладачів мистецьких і педагогічних закладів, аспірантів, магістрантів, студентів

З повагою, оргкомітет.

Завантажити (DOC, 601KB)

15 лютого 2019 року виповнилося 30 років з дня виведення радянських військ із Афганістану. І хоча військові події відбувалися далеко від рідної землі, а українські хлопці воювали у лавах радянської