ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ ЧЕРГОВИЙ КОНЦЕРТ МОЛОДІЖНОГО КАМЕРНОГО ХОРУ УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ

ВІДБУВСЯ ЧЕРГОВИЙ КОНЦЕРТ МОЛОДІЖНОГО КАМЕРНОГО ХОРУ УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ

28 жовтня у Великій залі Одеської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату ім. Професора П. С. Столярського відбувся концерт Молодіжного камерного хору Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, художній керівник та диригент – викладач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Оксана Прокулевич.

В концерті звучали твори В. Моцарта, М. Дюрюфле, К. Дженкінса, І. Бідака, О. Некрасова та М. Скорика.

Разом із викладачами та студентами Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, серед яких: Богдан Козоріз, Василь Васильович Семенчук, Ігор Зелінський, Анатолій Сергійович Коваленко, Світлана Погрібна, Діана Терещенко, Олена Король, Леся Михайлівна Тарасюк, Владислав Анатолійович Гусак, Віталій Михайленко, Валентин Анатолійович Купчик, Петро Миколайович Волошин, Ольга Михайлівна Козій, Анастасія Шинкарук, Ірина Михайлівна Бойко, програму виконували Лауреати міжнародних конкурсів, кращі студенти, випускники, асистенти-стажисти та викладачі Одеської національної музичної академії ім. А.В. Нежданової: Іван Врублевський, Дмитро Плотніков, Володимир Лєбєдєв, Ірина Філоненко, Юрій Кучурівський, Аліна Миндюк, викладач Одеського училища мистецтв і культури імені К.Ф. Данькевича – Юлія Тімакова та учасниця оперної трупи Одеського національного театру опери та балету – Катерина Цимбалюк. До інструментальної групи ввійшли: провідний концертмейстер кафедри хорового диригування Одеської національної музичної академії ім. А.В. Нежданової – Ірина Єфремова, а також студенти нашого університету: Родіон Яшан (труба), Йован Дрманіч (баян), Владислав Іванов (перкусія), Александар Джорджевіч (джембе), Дарко Марковіч (кахон), викладач Ольга Михайлівна Гупало (скрипка) та викладачі Уманського обласного музичного училища ім. П.Д. Демуцького – Ілона Мельник та Юлія Юрчик (флейта).

Керівник колективу висловлює щиру подяку усім артистам за фахову майстерність та активну участь у концерті!