ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У РОБОТІ РЕГІОНАЛЬНОГО НАУКОВО-МЕТОДИЧНОГО СЕМІНАРУ «ШЛЯХИ ОПТИМІЗАЦІЇ ХУДОЖНЬО-ПЕДАГОГІЧНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ МАЙБУТНЬОГО ВЧИТЕЛЯ У СИСТЕМІ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ

Шановні колеги!

Кафедра музикознавства та вокально-хорових дисциплін факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини запрошують взяти участь у роботі Регіонального науково-методичного семінару «Шляхи оптимізації художньо-педагогічної компетентності майбутнього вчителя у системі мистецької освіти», який відбудеться 9 листопада 2016 р. (музичний корпус УДПУ імені Павла Тичини, ауд. №16).

konferentsiya-studentska

Регламент роботи:
12. 30–13.00– реєстрація учасників семінару.

13.00–13.30 – брейк-кава

13.30–14.30 засідання круглого столу на тему «Шляхи оптимізації художньо-педагогічної компетентності майбутнього вчителя у системі мистецької освіти»

14.30–15.00–перегляд практичної складової семінару, майстер-клас «Формування професійної готовності студентів педагогічних вузів до інструментально-виконавської діяльності учнів» Недужого С. В., викладача вищої категорії відділення духових інструментів дитячої музичної школи м. Тараща.

15.00–15.30 – концерт учнів Таращанської дитячої музичної школи, клас викладача Недужого С. В.

15.30 –16.00 – підведення підсумків регіонального науково-методичного семінару.

Напрями обговорення:
• Теоретико-методологічні засади розвитку педагогічної майстерності майбутніх учителів мистецьких дисциплін
• Формування художньо-естетичної компетентності майбутнього вчителя у системі мистецької освіти.
• Художньо-естетичні аспекти вокально-інструментальної підготовки студентів.

Оргкомітет кафедри музикознавства
та вокльно-хорових дисциплін