ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СВЯТО ТАНЦЮ, ПРИСВЯЧЕНЕ 128-Й РІЧНИЦІ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ В. К. АВРАМЕНКА.

СВЯТО ТАНЦЮ, ПРИСВЯЧЕНЕ 128-Й РІЧНИЦІ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ В. К. АВРАМЕНКА.

З 20 по 31.03.2023 р. народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина»  взяв участь у регіональному святі танцю, присвяченому 128-й річниці від дня народження В. К. Авраменка. Метою свята було збереження та розвиток народних традицій хореографічного мистецтва та вшанування пам’яті видатного українського хореографа В. К. Авраменка.

За високий рівень виконавської майстерності, вагомий внесок у збереження, розвиток та популяризацію хореографічного мистецтва народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина та його керівник Маркіна В.В., викладач кафедри хореографії та художньої культури були нагороджені грамотою.

ЗАПРОШУЄМО НА СВЯТКОВІ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ ЗНАНЬЗАПРОШУЄМО НА СВЯТКОВІ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ ЗНАНЬ

Шановні студенти, батьки, викладачі та всі бажаючі, запрошуємо Вас на святкові урочистості з нагоди Дня знань, а також традиційну Посвяту першокурсників у студенти, які відбудуться 31 серпня об 11:00 год.

ВИХОВНА ГОДИНА З НАГОДИ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ БОРОТЬБИ ПРОТИ ТУБЕРКУЛЬОЗУВИХОВНА ГОДИНА З НАГОДИ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ БОРОТЬБИ ПРОТИ ТУБЕРКУЛЬОЗУ

Здоров’я – це не все, але все без здоров’я – ніщо. 24 березня в 413 аудиторії нового корпусу нашого  університету відбулася виховна година з нагоди всесвітнього дня боротьби проти туберкульозу, яку провела голова

АЛЬФА. ЕПІЗОД ІАЛЬФА. ЕПІЗОД І

2020 рік видався непростим випробуванням для всього людства. Для більшості людей різного віку та роду зайнятості довелося переглянути, змінити або й зовсім викреслити важливі заходи, плани, зустрічі…  І саме у