ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВИХОВНА ГОДИНА З НАГОДИ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ БОРОТЬБИ ПРОТИ ТУБЕРКУЛЬОЗУ

ВИХОВНА ГОДИНА З НАГОДИ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ БОРОТЬБИ ПРОТИ ТУБЕРКУЛЬОЗУ

Здоров’я – це не все, але все без здоров’я – ніщо.

24 березня в 413 аудиторії нового корпусу нашого  університету відбулася виховна година з нагоди всесвітнього дня боротьби проти туберкульозу, яку провела голова районного товариства червоного хреста – Валентина Андріївна Чорна.

DSC_0636

Для прослуховування були запрошені студенти мистецько-педагогічного факультету.

DSC_0618

Валентина Андріївна розповіла життєво-важливу інформацію: історію виникнення, дію хвороби, статистику захворювання, клінічні форми та профілактику туберкульозу. Свою розповідь вона супроводжувала ілюстрованими матеріалами. В кінці виховної години студенти мали змогу поспілкуватись з Валентиною Андріївною і дізнатись відповіді хвилюючі на запитання.
Метою проведеного заходу є збереження свого життя, піклування про себе та інших. Будьте здоровими і обачними!

Один коментар до “ВИХОВНА ГОДИНА З НАГОДИ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ БОРОТЬБИ ПРОТИ ТУБЕРКУЛЬОЗУ”

1. Бережіть своє здоров’я, воно дуже цінне в житті людини!