ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУЛАСЯ НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ ДО ПРОХОДЖЕННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ

ВІДБУЛАСЯ НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ ДО ПРОХОДЖЕННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ

31 березня 2016 року на факультеті мистецтв відбулася настановча конференція до проходження педагогічної практики в школах та позашкільних навчальних закладах міста для студентів ІІ та ІІІ курсів.

DSC_0222

Зі вступним словом до студентів звернулася старший викладач кафедри вокально-хорових дисциплін, заступник декана з педагогічної практики Радченко Світлана Миколаївна, яка ознайомила студентів з організаційними моментами.

DSC_0217

З правилами техніки безпеки під час проходження педагогічної практики студентів ознайомив інженер з охорони праці Колісник Віталій Григорович.

DSC_0225

Методистами та груповими керівниками практики призначено старшого викладача кафедри хореографії та художньої культури Куценка Сергія Володимировича та викладача кафедри образотворчого мистецтва Семенову Олену Віталіївну, які ознайомили студентів із метою практики, завданнями, які визначені програмою та вимогами щодо оформлення документації.

DSC_0245

Виступаючі висловили сподівання на те, що студенти зуміють закріпити теоретичні знання на практиці та достойно представити честь факультету в навчальних закладах міста.

DSC_0238

Бажаємо студентам успіхів та вдалого проходження практики!