ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ МІЖНАРОДНЕ АГЕНТСТВО З РОЗВИТКУ КУЛЬТУРИ, ОСВІТИ І НАУКИ ЗАПРОШУЮТЬ ДО ПУБЛІКАЦІЇ В НАУКОВИХ ПЕРІОДИЧНИХ ЖУРНАЛАХ

Міжнародне агентство з розвитку культури, освіти і науки, Австралія, Мельбурн (International Agencyfor the Development of Culture, Education and Science, Australia, Melbourne) у співпраці з Мельбурнським університетом (University of Melbourne) запрошують Вас до участі в наукових і освітніх заходах, а також до публікації в наукових періодичних журналах, представлених в SCOPUS.

Asian Journal of Scientific and Educational Research
Азіатський журнал наукових і освітніх досліджень

В журналі публікуються матеріали з гуманітарних, суспільних, технічних та природничих наук.

Статті в номер 1 (19) / 2016 приймаються до 20 квітня 2016.
Журнал призначений для студентів, магістрантів, аспірантів, докторантів, здобувачів, молодих фахівців, викладачів, науковців різних країн.

British Journal of Educational and Scientific Studies
Британський журнал в сфері освітніх і наукових досліджень

В журналі публікуються матеріали з медичних, гуманітарних, суспільних, технічних та природничих наук. Журнал видається англійською, польською, російською, українською та турецькою мовами.

Статті в номер 1 (23) / 2016 приймаються до 20 травня 2016.

Australian Journal of Education and Science
Австралійський журнал освіти і науки

Статті в номер 1 (17) / 2016 приймаються до 31 травня 2016.

Массачусетс Review of Science and Технолоджи
Массачусетське огляд в сфері науки і технологій

В журналі публікуються матеріали з технічних, суспільних, гуманітарних і природничих наук. Журнал видається англійською, польською, російською, українською та турецькою мовами.

Статті в номер 1 (13) / 2016 приймаються до 5 червня 2016.
Матеріали видання розміщуються в SCOPUS

Щиро сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

З глибокою повагою,
проф. Джон Голдуотер