ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

3 травня свій День народження відзначає старший викладач кафедри образотворчого мистецтва Юрій Вікторович Коваленко!

Шановний Юрію Вікторовичу! Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо якомога скорішого повернення додому з Перемогою!!! Божої опіки, Янгола охоронця поряд, міцного здоров’я, душевної гармонії, благополуччя, незмінної підтримки рідних і друзів. Дякуємо Вам за Вашу мужність і за те, що стали на захист нашої держави! Слава Україні! Героям Слава!

ВІТАЄМО ЯНУ ПСАРУК З БЛИСКУЧОЮ ПЕРЕМОГОЮ У КОНКУРСІ «МІС УНІВЕРСИТЕТУ 2013»!!!ВІТАЄМО ЯНУ ПСАРУК З БЛИСКУЧОЮ ПЕРЕМОГОЮ У КОНКУРСІ «МІС УНІВЕРСИТЕТУ 2013»!!!

Вітаємо студентку 56 групи мистецько-педагогічного факультету (спеціальність: хореографія) Яну Псарук з блискучою перемогою у конкурсі «Міс Університету 2013»!!! Красива і харизматична, розумна і талановита, цілеспрямована і відповідальна –

ХОРЕОГРАФІЧНІ КОЛЕКТИВИ КАФЕДРИ ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ ВКОТРЕ ОТРИМАЛИ ПЕРЕМОГУ НА МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ!ХОРЕОГРАФІЧНІ КОЛЕКТИВИ КАФЕДРИ ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ ВКОТРЕ ОТРИМАЛИ ПЕРЕМОГУ НА МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ!

24-25 листопада 2018 року у концертній залі Київського національного університету будівництва і архітектури відбувся Х Міжнародний фестиваль-конкурс «Україна єднає світ». У ювілейному заході взяли участь творчі колективи та солісти різних

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День Народження відзначає лаборант кафедри інструментального виконавства Семко Людмила Василівна! В цей дорогий для серця день Бажаєм квітів і пісень! Від друзів – щирих привітань, Від зірок –