ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні – 4 травня, свій День Народження святкує кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментального виконавства Умрихіна Оксана Станіславівна!

Від усього серця вітаємо Вас з днем народження!

Бажаємо Вам як енергійній, чуйній людині та яскравій особистості міцного здоров’я, творчого натхнення, великого людського щастя, добробуту, миру і злагоди у Вашій родині. Нехай у справах, які Ви започаткували, будуть запорукою енергійність, цілеспрямованість та бажання досягти нових висот!

У ХАРКОВІ ВІДБУЛАСЯ ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКА ХОРЕОГРАФІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «НОВІ ГОРИЗОНТИ»У ХАРКОВІ ВІДБУЛАСЯ ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКА ХОРЕОГРАФІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «НОВІ ГОРИЗОНТИ»

Підвищення рівня професійної майстерності є ключовою та далекоглядною позицією колективу кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Викладачі кафедри регулярно беруть участь у наукових та

ЗАПРОШУЄМО ДОЛУЧИТИСЯ ДО ЧЕРВНЕВИХ ВЕБІНАРІВ ВІД CLARIVATE ANALYTICSЗАПРОШУЄМО ДОЛУЧИТИСЯ ДО ЧЕРВНЕВИХ ВЕБІНАРІВ ВІД CLARIVATE ANALYTICS

Шановні колеги, пропонуємо Вам долучитися до червневих вебінарів від Clarivate Analytics (Web of Science).    2 червня 16:15-17:15 Тема: Що нам готує новий інтерфейс Web of Science Core Collection. Платформа