ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ БЕСІДА З КУРАТОРОМ “АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ: ВИКЛИКИ СУЧАСНОСТІ”

БЕСІДА З КУРАТОРОМ “АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ: ВИКЛИКИ СУЧАСНОСТІ”

Від початку навчання в УДПУ імені Павла Тичини, зі здобувачами освіти проводяться різні тематичні бесіди. Серед найважливіших – розмова про академічну доброчесність. Нині, дана тема досить активно обговорюється і не лише в освітньому просторі. Вже традиційно, в травні, в період, що насичений науковими заходами, а наші студенти – їхні активні учасники, куратор 22 та 65-м груп, Оксана Валеріївна Сухецька, провела бесіду зі здобувачами освіти та підняла актуальні питання академічної доброчесності: виклики сучасності.

На відеозустрічі було проаналізовано основні положення нової редакції Кодексу академічної доброчесності УДПУ імені Павла Тичини.

Студенти ставили запитання щодо доступних програм для самоперевірки власного наукового тексту на плагіат. Деякі учасники бесіди (Вікторія Левченко) вже стали авторами наукової публікації та щедро ділилися власним досвідом з одногрупниками. А магістранти (Лада Євтушенко) поділилися порадами з написання та підготовки до захисту дипломної роботи.

З метою забезпечення довіри до результатів освіти, творчості та науково-дослідницької діяльності, науково-педагогічні працівники та здобувачі факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини керуються етичними принципами та визначеними законом правилами у своїй науковій діяльності та в освітньому процесі, загалом.

5 червня 2016 року в славному м. Івано-Франківську відбувся ІІІ Відкритий обласний фестиваль народного танцю «Арканове коло». Організаторами фестивалю виступили: Івано-Франківська обласна державна адміністрація, Обласна рада, Управління культури, національностей та

ПРИВІТАННЯ ОСВІТЯН М. МОНАСТИРИЩА З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМПРИВІТАННЯ ОСВІТЯН М. МОНАСТИРИЩА З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

2 жовтня 2013 року відбувся грандіозний концерт з нагоди Дня працівника освіти за участі творчих колективів мистецько-педагогічного факультету. Вже вкотре наші студенти та викладачі достойно представляють наш університет на сценах

ОБГОВОРЕННЯ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНИХ ПРОГРАМ «СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО)»ОБГОВОРЕННЯ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНИХ ПРОГРАМ «СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО)»