ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СПІВПРАЦЯ З ВИКЛАДАЧАМИ НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКОЇ ШКОЛИ ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ

СПІВПРАЦЯ З ВИКЛАДАЧАМИ НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКОЇ ШКОЛИ ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ

11 травня представники кафедри інструментального виконавства Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини завітали до Мистецької школи «Новоархангельська школа естетичного виховання».

У рамках візиту відбувся концерт-лекція доцента кафедри інструментального виконавства Анатолія Коваленка. З викладачами школи обговорено сучасний репертуар та методику навчання гри на гітарі.

Завідувач кафедри інструментального виконавства Тетяна Радзівіл та викладач кафедри Людмила Семко донесли присутнім інформацію про навчальну, творчу, наукову роботу університету та запросили випускників до вступу в УДПУ імені Павла Тичини.

Адміністрація факультету мистецтв дякує дирекції Мистецької школи «Новоархангельська школа естетичного виховання» за співпрацю та бажає творчого натхнення усім учасникам освітнього процесу.

ПРОХОДЖЕННЯ ЛІТНЬОЇ ПРАКТИКИ У ТАБОРІ «БУКОВЕЛЬ»ПРОХОДЖЕННЯ ЛІТНЬОЇ ПРАКТИКИ У ТАБОРІ «БУКОВЕЛЬ»

Літо ‒ найяскравіша, кольорова і багатозвучна пора року. Літо в «Буковель» ‒ це кришталево чисте повітря, високі гори, вічнозелені смереки, гірські озера, ласкаве сонце та багато різновидів активного відпочинку та

ДО УВАГИ ВИКЛАДАЧІВ ФАКУЛЬТЕТУ! ЗАПРОШУЄМО НА СЕМІНАР У РАМКАХ ДІЯЛЬНОСТІ ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ВИКЛАДАЧАДО УВАГИ ВИКЛАДАЧІВ ФАКУЛЬТЕТУ! ЗАПРОШУЄМО НА СЕМІНАР У РАМКАХ ДІЯЛЬНОСТІ ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ВИКЛАДАЧА

Шановні викладачі (стаж понад 5 років), повідомляємо вас про проведення 12 березня 2020 року (ауд. № 216 факультету фізики, математики та інформатики) о 14.30 год. семінару у рамках діяльності Центру професійного розвитку викладача. Порядок денний: Трудові