ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ РОЛЬ ТАНЦЮВАЛЬНО-РУХОВИХ ПРАКТИК У СТАНОВЛЕННІ МАЙБУТНІХ ПЕДАГОГІВ-ХОРЕОГРАФІВ

РОЛЬ ТАНЦЮВАЛЬНО-РУХОВИХ ПРАКТИК У СТАНОВЛЕННІ МАЙБУТНІХ ПЕДАГОГІВ-ХОРЕОГРАФІВ

У рамках діяльності навчально-практичної лабораторії «Консонанс руху та душі» при Регіональному науково-творчому центрі художньої освіти і майстерності факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини викладачкою кафедри хореографії та художньої культури, танцювально-руховою психотерапевткою Анастасією Подгоріновою систематично проводяться заняття із застосуванням танцювально-рухових практик для здобувачів спеціальності «Хореографія».

Заняття спрямовані на самопізнання, саморозуміння, удосконалення виконавської майстерності, розвиток здібностей до танцювальної імпровізації, пошук нових ідей, а також на формування педагогічних здібностей.

Усі ці завдання реалізовуються засобами вільного усвідомленого руху, Лабан-аналізу, танцювальної імпровізації, спонтанної композиції, а також через вправи «Рухове привітання», «Боді-джаз», «Дзеркало», «Танцювальний діалог» тощо.

Кожного разу учасники отримують нові цікаві усвідомлення про власний рух та танцювальну творчість в цілому, змінюють свій емоційний та фізичний стан, стають більш вільні та впевнені у своєму танці.

ЩЕДРИЙ ВЕЧІР – ДОБРИЙ ВЕЧІР, ДОБРИМ ЛЮДЯМ НА ЗДОРОВ’Я!ЩЕДРИЙ ВЕЧІР – ДОБРИЙ ВЕЧІР, ДОБРИМ ЛЮДЯМ НА ЗДОРОВ’Я!

Шановні викладачі, студенти! Прийміть найтепліші побажання та привітання з Маланкою, з Василем, з Щедрим вечором! Бажаємо Вам міцного здоров’я, піднесеного настрою, успіху та Божої ласки! Нехай Щедрий вечір прийде в

НАУКОВИЙ ПОДАРУНОКНАУКОВИЙ ПОДАРУНОК

«Розвиток сучасної мистецько-педагогічної освіти: національний і європейський контекст : монографія / за наук. ред. Мирослави Вовк; передмова Стефана Пуріча. Сучава : Видавництво Університету «Штефан чел Маре», 2023. 517 с.» До наукової скарбнички Регіонального

ПРО РЕАЛІЗАЦІЮ ЗДОБУВАЧАМИ ПРАВА НА ВИБІР НАВЧАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІНПРО РЕАЛІЗАЦІЮ ЗДОБУВАЧАМИ ПРАВА НА ВИБІР НАВЧАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН