ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР «ПЕТРИКІВСЬКИЙ ДЕКОРАТИВНИЙ РОЗПИС ЯК ЗАСІБ НАЦІОНАЛЬНОЇ ІДЕНТИФІКАЦІЇ МОЛОДОГО ПОКОЛІННЯ»

26 травня 2023 року на базі Регіонального науково-творчого центру художньої освіти і майстерності факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини кафедрою образотворчого мистецтва було проведено науково-методичний семінар «Петриківський декоративний розпис як засіб національної ідентифікації молодого покоління» за участі міської професійної спільноти вчителів образотворчого мистецтва, вчителів початкових класів та викладачів кафедри образотворчого мистецтва.

З доповіддю «Архетипи петриківського розпису» виступила Олена Побірченко, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва.

Майстер-клас «Методика виконання петриківського розпису» провела Олена Семенова, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри образотворчого мистецтва.

Учасники семінару отримали теоретичні знання та професійні рекомендації за темою. Спілкування фахівців відбувалося у дружній творчій атмосфері.

В роботі семінару взяли участь: Інна Терешко, Ольга Музика, Наталія Руденко, Людмила Нижник, Олена Семенова, Олена Побірчекно та ін.

Проведення семінарів такого роду сприяє професійному та художньо-творчому розвитку фахівців мистецької галузі.

Щиро дякуємо усім учасникам зібрання! Бажаємо міцного здоров’я, натхнення, творчих успіхів та підкорення нових вершин! Надіємось на подальшу плідну співпрацю!

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти», яка відбудеться 16 травня 2015 року на базі кафедри хореографії та

СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ – ПЕРЕМОЖЦІ МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ «GOLD START FEST»СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ – ПЕРЕМОЖЦІ МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ «GOLD START FEST»

23-24 березня в місті Києві відбувся V Міжнародний фестиваль-конкурс «Gold Start Fest». Участь у конкурсі взяли понад 500 учасників, серед яких і студенти факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені

ВІДБУЛАСЬ ПРЕМ’ЄРА ХОРЕОГРАФІЧНОЇ ВИСТАВИ “ПОДОРОЖ НАВКОЛО СВІТУ ЗА 60 ХВИЛИН”ВІДБУЛАСЬ ПРЕМ’ЄРА ХОРЕОГРАФІЧНОЇ ВИСТАВИ “ПОДОРОЖ НАВКОЛО СВІТУ ЗА 60 ХВИЛИН”