Відповідно до Постанов КМУ № 882 від 12.07.2004 р. «Питання стипендіального забезпечення» (зі змiнами, внесеними згiдно з Постановою КМУ 1050 вiд 28.12.2016 р.) та № 1047 від 28.12.2016 р. «Про розміри стипендій у державних та комунальних навчальних закладах, наукових установах», «Правил призначення стипендій у УДПУ імені Павла Тичини» призначити виплату стипендiї у вiдповiдних розмiрах з 01.07.2023 по 31.01.2024 таким студентам:
Схожі новини
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/09/Zakordonni-mozhlyvosti-stazhuvannya-i-navchannya.jpg)
ЗАКОРДОННІ МОЖЛИВОСТІ СТАЖУВАННЯ І НАВЧАННЯ ВИКЛАДАЧІВ І СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВЗАКОРДОННІ МОЖЛИВОСТІ СТАЖУВАННЯ І НАВЧАННЯ ВИКЛАДАЧІВ І СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ
Дякуючи керівництву університету, наші студенти можуть брати участь у різноманітних міжнародних програмах, фондах, літніх школах (таборах), які передбачають стажування та відкривають перспективи одержати паралельну (подвійну) освіту за кордоном. Студенти спеціальності
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/11/Vitajemo.jpg)
ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!
Сьогодні свій День народження відзначає старший викладач кафедри образотворчого мистецтва Семенова Олена Віталіївна! Шановна Олено Віталіївно! Вітаємо Вас з Днем народження! Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, невичерпної
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2014/01/12.jpg)
ВІДБУЛАСЬ ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ТВОРЧА СПАДЩИНА ТАРАСА ШЕВЧЕНКА ЯК ЧИННИК НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ МИСТЕЦЬКИХ ДИСЦИПЛІН»ВІДБУЛАСЬ ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ТВОРЧА СПАДЩИНА ТАРАСА ШЕВЧЕНКА ЯК ЧИННИК НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ МИСТЕЦЬКИХ ДИСЦИПЛІН»
28 березня на мистецько-педагогічному факультеті Уманського державного педагогічного університету відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Творча спадщина Тараса Шевченка як чинник національно-патріотичного виховання майбутніх учителів мистецьких дисциплін». Співорганізаторами конференції виступили: Канівський гуманітарний