ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Колектив факультету мистецтв щиро вітає з Днем народження, декана факультету, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри хореографії та художньої культури Терешко Інну Григорівну!!!

Шановна Інно Григорівна, від щирого серця вітаємо Вас з Днем народження!🎉🥳🎉 Бажаємо запалу енергії та сил для підкорення нових вершин! Хай Ваше інноваційне мислення сприяє реалізації найсміливіших задумів та планів!
Нехай кожен світанок буде мирним, кожен день приносить лише добрі новини. Залишайтеся завжди вільною в думках, вчинках і почуттях!
Нехай кожен Ваш день буде сповнений радістю, посмішками та чудовими емоціями! Гарного настрою, натхнення, наснаги, творчих злетів, потужних звершень, добробуту, оптимізму і миру! Нехай множаться й збуваються Ваші мрії та бажання! Нехай кожен Ваш день буде значущим, яскравим й результативним.

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні, 26 грудня, свій День народження відзначає майстер виробничого навчання кафедри образотворчого мистецтва Лопушан Володимир Пилипович! Шановний Володимире Пилиповичу! Прийміть наші найщиріші вітання з Днем народження!

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЙНИМ ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЙНИМ ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні, 3 травня, свій ювілейний, 55-й День народження, святкує талановитий художник і педагог, старший викладач кафедри образотворчого мистецтва Юрій Вікторович Коваленко. Шановний Юрію Вікторовичу! Щиро вітаємо Вас із такою знаменною

СВЯТКУВАННЯ 25-РІЧЧЯ ЗАПОЧАТКУВАННЯ МИСТЕЦЬКИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ В УНІВЕРСИТЕТІСВЯТКУВАННЯ 25-РІЧЧЯ ЗАПОЧАТКУВАННЯ МИСТЕЦЬКИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ В УНІВЕРСИТЕТІ

27 листопада в актовій залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулися урочистості з нагоди 25-річчя започаткування мистецьких спеціальностей в університеті. Відкривали урочистості учасники народного аматорського ансамблю народного танцю