ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ МІЖНАРОДНОГО ДВОТУРОВОГО –КОНКУРСУ МИСТЕЦТВ SEA STARS ROMANIA 2023

Народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (керівник Маркіна Вікторія Василівна) брав участь у Міжнародному двотуровому конкурсі мистецтв «SEA STARS ROMANIA 2023», який відбувся за сприяння головного управління культури міста Констанци та міжнародного фестивального центру «WAF та ART WORLD FESTIVALS».

Мета фестивалю – конкурсу :

• виявлення та підтримка талановитої молоді,
  • естетичне виховання підростаючого покоління,
  • відродження, збереження та розвиток національних культур та традицій
  • фінансова підтримка громадянам, які постраждали під час війни,
  • підтримка ЗСУ.

На конкурс було представлено український народний стилізований танець «Соловей» та український народний танець «Їхали козаки».

Колектив став лауреатом І премії.

Вітаємо із високою нагородою! Бажаємо подальших перемог та творчого успіху!

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 28.11.2018 р. № 1313 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році» на базі факультету музичної та хореографічної освіти Державного

СЕКРЕТИ ПСИХОЛОГІЇ ТВОРЧОСТІ: ЯК ВПІЙМАТИ НАТХНЕННЯ?СЕКРЕТИ ПСИХОЛОГІЇ ТВОРЧОСТІ: ЯК ВПІЙМАТИ НАТХНЕННЯ?

Шановні колеги, друзі, митці, студенти! Запрошуємо Вас 16 червня на 10.00  у 205 аудиторію Нового корпусу УДПУ імені Павла Тичини на відкриту лекцію  художника-графіка, психолога Василя ВЛАСЮКА, присвячену таємницям творчого