ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗДОБУВАЧІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО) ОЗНАЙОМИЛИ З ПРОЦЕДУРОЮ ВІЛЬНОГО ВИБОРУ НАВЧАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН

З метою ознайомлення із процедурою вільного вибору дисциплін здобувачів  освітнього ступеня «Магістр», які вступили до нашого університету в 2023 році, 14 вересня 2023 року відбулась онлайн-зустріч, на якій розглянули та обговорили низку питань:

Заступник декана з навчальної роботи Анатолій КОРОЛЬ поінформував учасників зустрічі з основними пунктами «Положення про організацію вивчення навчальних дисциплін вільного вибору в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини», процедурою організації їхнього вибору здобувачами вищої освіти.  Зазначив права і обов’язки здобувачів при виборі дисциплін, вказав терміни реєстрації заяв.

В.о. завідувача кафедри образотворчого мистецтва, гарант освітньої програми, Ольга МУЗИКА, ознайомила здобувачів із переліком вибіркових дисциплін, його розташуванням на сайті факультету, а також вказала на організаційні моменти реалізації даного права у визначені терміни.

Для презентації власних курсів до зустрічі доєдналися викладачі кафедри образотворчого мистецтва: професор Микола ПІЧКУР, доцент Олена ПОБІРЧЕНКО, а також викладачі інших кафедр університету, зокрема, кафедри психології – доцент Сергій ОЛЬХОВЕЦЬКИЙ, кафедри спеціальної та інклюзивної освіти – доцент Ірина КАЛИНОВСЬКА.

Дякуємо учасникам зустрічі, бажаємо успішного навчального року та скорішого переможного миру всім нам!

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ МІСТА УМАНЬСВЯТКУВАННЯ ДНЯ МІСТА УМАНЬ

Сьогодні, 4 жовтня 2014 року, вже вкотре жителі та гості Умані відзначають День міста! Користуючись нагодою, адміністрація мистецько-педагогічного факультету вітає усіх з цим світлим святом! День міста – це свято

«ВІДЛУННЯ РІЗДВА» У ВИКОНАННІ МОЛОДІЖНОГО КАМЕРНОГО ХОРУ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТ«²ДЛУННЯ РІЗДВА» У ВИКОНАННІ МОЛОДІЖНОГО КАМЕРНОГО ХОРУ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ

21 березня 2016 року у Великій залі Одеського училища мистецтв і культури імені К.Ф. Данькевича відбувся концерт «Відлуння Різдва» у виконанні Молодіжного камерного хору факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету