ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ «ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА»

«ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА»

25.09.2023 р. в Олександрійському коледжі культури і мистецтв із метою профорієнтаційної роботи відбулась зустріч викладачів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини із студентами. У рамках зустрічі була надана інформація щодо вступної кампанії.

Семенова Олена Віталіївна кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини провела майстер-клас із петриківського розпису.

Кравченко Олександр Анатолійович, викладач кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини провів майстер-клас із Латиноамериканської програми (бальна хореографія) для студентів спеціальності «Хореографія”.

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у ІV Всеукраїнській науково-практичній конференції «Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти», яка відбудеться 16 березня 2017 року на базі кафедри хореографії та художньої культури Уманського

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День народження відзначає заступник декана факультету мистецтв з виховної роботи, викладач кафедри хореографії та художньої культури, прекрасний і талановитий хореограф Грошовик Ірина Сергіївна. З Днем народження, Ірино Сергіївно!

НЕПРОВІНЦІЙНИЙ ВНЗ У ПРОВІНЦІЇНЕПРОВІНЦІЙНИЙ ВНЗ У ПРОВІНЦІЇ

Успіх роботи будь-якого колективу насамперед залежить від керівника. Ректор Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини доктор педагогічних наук, професор Побірченко Наталія Семенівна за кілька років провінційний університет перетворила на