ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ МАЙСТЕР-КЛАС В РАМКАХ ДНІВ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ СПАДЩИНИ

МАЙСТЕР-КЛАС В РАМКАХ ДНІВ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ СПАДЩИНИ

Восьмий рік поспіль наше місто Умань бере участь у Днях Європейської спадщини в Україні.

Метою даного проєкту є привернення уваги мешканців та гостей міста до культурної спадщини та усвідомлення її ролі у розвитку сучасного суспільства. Викладачі кафедри образотворчого мистецтва брали участь у проєкті. Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Олена Семенова провела майстер-класи з художнього розпису (за мотивами уманського хатнього розпису сестер Гоменюк). Майстер-класи проходили на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та Уманського краєзнавчого музею. Всі учасники заходу долучилися до світу мистецтва, виконуючи цікаві завдання в атмосфері творчості. Бажаємо всім подальших творчих злетів.

ВІТАЄМО ЛАУРЕАТІВ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ МИСТЕЦТВ “UKRAINE HEART”.ВІТАЄМО ЛАУРЕАТІВ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ МИСТЕЦТВ “UKRAINE HEART”.

4 листопада відбувся Міжнародний конкурс мистецтв “UKRAINE HEART”, в якому взяли участь наші студенти. Метою конкурсу є популяризація українського мистецтва в усіх творчих напрямах, у яких брали участь конкурсанти з

ВІДВІДАНО ОБЛАСНИЙ МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙВІДВІДАНО ОБЛАСНИЙ МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС-ОГЛЯД НА КРАЩУ КІМНАТУ В ГУРТОЖИТКУОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС-ОГЛЯД НА КРАЩУ КІМНАТУ В ГУРТОЖИТКУ

Шановні студенти! З 6 по 16 листопада 2016 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини проводиться конкурс на кращу кімнату в гуртожитку. При оцінюванні будуть враховуватися такі критерії: