20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

+380474432323 - деканат

+380474435308 - методист заочного відділу

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ МІЖНАРОДНА АКАДЕМІЧНА МОБІЛЬНІСТЬ НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ

МІЖНАРОДНА АКАДЕМІЧНА МОБІЛЬНІСТЬ НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ

Здобувачка 2 курсу ОС «бакалавр» за спеціальністю 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво) ДАРИНА ФАРБАТЮК брала участь у молодіжному обміні «Від Уманя до Познаня: кордон не перешкода, спільне єднає…», організованим Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини (Україна) та Університет імені Адама Міцкевича в Познані (Польща).

Метою заходу було Посилення українсько-польського міжкультурного діалогу через вивчення спільної історико-культурної спадщини.

Міжнародний проєкт тривав упродовж першого тижня жовтня 2023 року.

У перший день відбулася зустріч українських та польських учасників проєкту та ознайомлення із програмою.

02.10 – Учасники: зустрілися з викладачами, керівництвом Університету імені Адама Міцкевича та познайомилися з історією, досягненнями закладу; були присутні на інавгурації початку академічного року, провели круглий стіл на тему: «Співпраця України та Польщі у науково-освітній сфері», з метою обміну досвідом роботи та зміцнення подальшої співпраці. Для учасників проєкту було проведено екскурсію до центру шифрів «Енігма» на тему: «Таємниця Другої світової війни» (м. Познань), з метою покращення знань про Другу світову війну.

03.10 – Польські учасники приїхали в с. Дембіна. Де було проведено роботу в командах на тему: «Цікаві ідеї культурного надбання народів України та Польщі» та майстер-клас з виготовлення ляльок-мотанок, воркшоп на тему: «Польська та українська кухні: особливості приготування національних страв».

04.10 – Українські учасники виїхали до м. Ґнєзно. Під час переїзду переглядали та обговорювали презентацію на тему: «Відмінності та спільне у розумінні національної культури українців та поляків». Далі зустрілися з академічним складом Інституту європейської культури Університету імені Адама Міцкевича – тема зустрічі: «Умань-Ґнєзно: партнерство крізь роки». Відбулися екскурсії історико-культурними місцями м. Ґнєзно.

05.10 – Відбулася зустріч на тему: «Україна та Польща: спільна спадщина – що це? Як її зберегти?»
Після цього, була проведена робота в групах на тему: «Грантові проєкти – відмінності в Україні та Польщі». На завершення дня, біля вечірнього вогнища, підводились підсумки першого етапу проєкту. Відбулося вручення сертифікатів про участь, яке супроводжувалось співом українських та польських пісень.

06.10 – Українські учасники відвідали Курницьку Бібліотеку Польської Академії Наук, з метою ознайомлення з фондами книгозбірні. Наступною зупинкою було м. Калиш, де учасники відвідали Військовий цвинтар та вшанували пам’ять вояків УНР.

 

Міжнародний проєкт успішно завершено! Учасниця повернулася до освітнього процесу натхненною та вмотивованою!

 

Запрошуємо студентів факультету мистецтв долучатися до міжнародних мистецьких проєктів. Стежте за інформацією на сайті відділу міжнародних зв’язків та Польського культурно-освітнього центру УДПУ імені Павла Тичини.

Бажаємо подальших успіхів Дарині Фарбатюк та усім майбутнім учасникам академічної мобільності!

Схожі новини

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні, 22 листопада, свій День народження відзначає канд. пед. наук, доцент, завідувач кафедри образотворчого мистецтва Музика Ольга Яношівна! Шановна імениннице! Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Від усього серця бажаємо

ВІДБУЛИСЯ XVI МІЖНАРОДНІ ПЕДАГОГІЧНО-МИСТЕЦЬКІ ЧИТАННЯ ПАМ’ЯТІ ПРОФЕСОРА О. П. РУДНИЦЬКОЇ «НЕПЕРЕРВНА ПЕДАГОГІЧНА ОСВІТА ХХІ СТОЛІТТЯ: ДОСВІД, ІННОВАЦІЇ, ТЕНДЕНЦІЇ»ВІДБУЛИСЯ XVI МІЖНАРОДНІ ПЕДАГОГІЧНО-МИСТЕЦЬКІ ЧИТАННЯ ПАМ’ЯТІ ПРОФЕСОРА О. П. РУДНИЦЬКОЇ «НЕПЕРЕРВНА ПЕДАГОГІЧНА ОСВІТА ХХІ СТОЛІТТЯ: ДОСВІД, ІННОВАЦІЇ, ТЕНДЕНЦІЇ»

6 грудня 2018 р. на базі Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України відбулися XVI Міжнародні педагогічно-мистецькі читання пам’яті професора О. П. Рудницької «Неперервна педагогічна освіта ХХІ століття: досвід, інновації, тенденції».

НА КАФЕДРІ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА ВІДБУВСЯ КОМПЛЕКСНИЙ КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ЕКЗАМЕН З ФАХУ ТА ДИРИГУВАННЯ ОРКЕСТРОМНА КАФЕДРІ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА ВІДБУВСЯ КОМПЛЕКСНИЙ КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ЕКЗАМЕН З ФАХУ ТА ДИРИГУВАННЯ ОРКЕСТРОМ

22-23 січня 2018 року на кафедрі інструментального виконавства відбувся комплексний кваліфікаційний екзамен за спеціалізацією (виконання магістерської програми з фаху та диригування оркестром) студентів 62-М групи спеціальності 025 «Музичне мистецтво», спеціалізація