ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У Х МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ: ЗДОБУТКИ, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

Вельмишановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь

у Х Міжнародній науково-практичній конференції

«Теоретико-методологічні аспекти мистецької освіти: здобутки, проблеми та перспективи»,

Тематичні напрями конференції:

• Філософський аспект мистецької освіти.
  • Формування морально-естетичних цінностей особистості засобами мистецтва (світовий досвід).
  • Розвиток творчої особистості у процесі викладання дисциплін мистецького циклу.
  • Інтеграція в системі мистецької освіти.
  • Виховний і розвивальний потенціал художньої діяльності.
  • Підготовка майбутніх учителів мистецьких дисциплін (сучасні освітні технології) у контексті євроінтеграційних процесів.

Участь у конференції дистанційна (онлай Zoom). Посилання на вхід у Zoom Конференцію:

ID конференції: 875 6003 5759
Код доступу: 809313

Орієнтовний регламент роботи конференції (за київським часом)

19 жовтня 2023 року

09:45-10:00 Підключення учасників конференції до платформи Zoom
10:00-12:00 Відкриття конференції. Пленарне засідання
12:30-14:30 Обідня перерва
15:00-17:00 Публічна демонстрація фахової майстерності здобувачів УДПУ імені Павла Тичини

20 жовтня 2023 року

10:00-12:00 Он-лайн платформа «Актуальні проблеми підготовки здобувачів мистецьких спеціальностей»
12:00-13:00 Обідня перерва
13:00 Презентація друкованої продукції науково-педагогічних працівників факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини
16:00 Підведення підсумків конференції

Робочі мови: українська, польська, англійська, німецька.

Програма конференції, сертифікати і збірники тез в електронному форматі на сайті факультету, за потреби будуть надіслані учасникам на їх електронні адреси.

Умови участі у конференції в ІНФОРМАЦІЙНОМУ ЛИСТІ

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном: 8-063-790-22-06 (Тарасюк Леся Михайлівна).

Чекаємо на Вас!

З повагою, оргкомітет конференції

30-го березня 2023 року на кафедрі хореографії та художньої культури у дистанційному форматі відбулося пленарне засідання Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти».  Мета конференції – висвітлення вітчизняного досвіду

ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!

Сьогодні в університеті відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти! З вітальним словом до всіх присутніх звернулась виконуюча обов’язки ректора університету, кандидат історичних наук, доцент Олена Дудник. Привітала освітян та

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО з Днем народження в. о. завідувача кафедри інструментального виконавства, кандидата педагогічних наук, доцента Кремешну Тетяну Іванівну! В святковий день Прийміть вітання Та найщиріші побажання: Здоров’я, щастя та добра, Наснаги,