ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУЛАСЬ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СУЧАСНІ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ХОРЕОГРАФІЧНОЇ ОСВІТИ»

30-го березня 2023 року на кафедрі хореографії та художньої культури у дистанційному форматі відбулося пленарне засідання Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти».  Мета конференції – висвітлення вітчизняного досвіду у розвитку сучасних видів і стилів хореографії; виявлення наукового та творчого потенціалу серед молодих науковців; аналіз і обговорення сучасних практик в хореографічному мистецтві; обмін думками та практичним досвідом; пошуком нових пріоритетних напрямків розвитку хореографічної освіти в Україні.

Організатор цієї щорічної конференції є кафедра хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини у співпраці з Навчально-практичною лабораторією «Консонанс руху та душі», Київським університетом імені Бориса Грінченка, Бердянським державним педагогічним університетом, Громадським об’єднанням «Українська спілка» (Туреччина), Грузинським хореографічним центром, Товариством з розвитку культури та туризму (Грузія), Jugendzentrum schwelm (Молодіжний центр у Швельмі), театром Педра ІІ (Бразилія).

З вітальним словом до учасників конференції звернулась Тетяна Годованюк – доктор педагогічних наук, професор, проректор з наукової роботи УДПУ імені Павла Тичини, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри хореографії та художньої культури Ольга Бикова. Модератором заходу була кандидат педагогічних наук, доцент кафедри хореографії та художньої культури Вікторія Сизоненко.

З доповідями на пленарному засіданні виступили: професор кафедри народної хореографії Харківської державної академії культури Борис Колногузенко; доктор педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри хореографії Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка Тетяна Благова; кандидат педагогічних наук, доцент Бердянського державного педагогічного університету Олена Мартиненко; викладач кафедри хореографії Факультету музичного мистецтва і хореографії Київського університету імені Бориса Грінченка Анна Хмельова; голова грузинського хореографічного Центру, заслужений хореограф Грузії, голова товариства з розвитку культури та туризму в Грузії, керівник ансамблю грузинського танцю «Колха» Читаіа Каха; кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін Бердянського державного педагогічного університету Юлія Тараненко; кандидат педагогічних наук, викладач кафедри хореографії Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди Олена Тіщенко; кандидат педагогічних наук, доцент, в.о. декана факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Інна Терешко; аспірант Інституту проблем сучасного мистецтва Національної академії мистецтв України Віктор Рубан; викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист Комунального закладу «Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т.Г. Шевченка Черкаської обласної ради» Ірина Харченко; художня керівниця ансамблю українського танцю «Квіти України» при Громадській організації «Українська спілка» Анастасія Гюркан.

Активну участь у роботі наукового заходу взяли викладачі і здобувачі кафедри хореографії та художньої культури, жваво диспутуючи і ставлячи питання спікерам конференції. Загалом у конференції взяли участь понад 55 учасників з різних куточків України і поза її межами.

Теми виступів спікерів і коло питань розглянутих на конференції засвідчили актуальність і необхідність проведення наукового заходу.

Посилання на відеозапис конференції https://drive.google.com/file/d/1ksSjNPXMRutY5cG7-a4TJkagwXAOSyvx/view

З ДНЕМ СТУДЕНТАЗ ДНЕМ СТУДЕНТА

Шановні студенти! Дорогі друзі! Від щирого серця вітаємо вас із Міжнародним днем студента!     Ви активні, розумні, прогресивні, талановиті. Ваші здобутки та перемоги – вагомий внесок у розвиток рідної Альма-матер.

25-26 квітня 2020 року в м. Львові відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Зірковий грамофон талантів». У номінації «Оригінальне мистецтво» жанрі «Інструментальна музика» Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини представляли:

23 травня 2019 року відбувся державний екзамен «Диригування оркестром» для магістрантів кафедри інструментального виконавства: Денисенка Олександра (клас викладача Анатолія Коваленка); Наливалкіної Анастасії, Гончаренка Михайла (клас доцента Віри Калабської); Іванова Владислава