ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО ЗІ ЗДОБУТТЯМ ПРИЗОВОГО МІСЦЯ!

ВІТАЄМО ЗІ ЗДОБУТТЯМ ПРИЗОВОГО МІСЦЯ!

Здобувачка вищої освіти 1 курсу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини факультету мистецтв спеціальності 014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво) Дар’я Семенова стала лауреатом І премії  в XV Всеукраїнському конкурсі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Етюдний вернісаж» в номінації «Живопис» категорія VII, засновником якого є Громадська організація «Panorama-Art» за підтримки Закарпатської обласної організації Національної спілки художників України, Державного науково-методичного Центру змісту культурно-мистецької освіти. Керівник Ярослава Олексіївна Голубенко, викладач кафедри образотворчого мистецтва.

Мета конкурсу: виявлення та підтримка талановитих дітей, творчо обдарованої молоді, обмін творчими досягненнями та підвищення майстерності учнів та студентів мистецьких навчальних закладів України.

Завдання конкурсу:

– розвиток образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва;

– встановлення творчих контактів;

– виховання художнього смаку у підростаючого покоління.

Від імені адміністрації факультету мистецтв, викладачів кафедри образотворчого мистецтва і студентів щиро вітаємо учасницю конкурсу та її керівника з перемогою й бажаємо подальших успіхів та творчого натхнення.

ЗАХИСТ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»ЗАХИСТ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»

24 і 26 грудня 2019 року відбувся захист магістерських робіт студентів денної та заочної форм навчання спеціальності «Образотворче мистецтво». На розгляд екзаменаційної комісії у складі: Сотської Галини Іванівни  (голова комісії ОС

Нещодавно на кафедрі образотворчого мистецтва відбулася підсумкова атестація здобувачів ОС «Магістр» спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) заочної форми навчання: випускний екзамен «Методика викладання образотворчого мистецтва в закладах освіти» (5

СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ СТАЛИ УЧАСНИКАМИ МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ МОВ ТА КУЛЬТУРСТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ СТАЛИ УЧАСНИКАМИ МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ МОВ ТА КУЛЬТУР