ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО ЗІ ЗДОБУТТЯМ ПРИЗОВОГО МІСЦЯ!

ВІТАЄМО ЗІ ЗДОБУТТЯМ ПРИЗОВОГО МІСЦЯ!

Здобувачка вищої освіти 1 курсу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини факультету мистецтв спеціальності 014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво) Дар’я Семенова стала лауреатом І премії  в XV Всеукраїнському конкурсі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Етюдний вернісаж» в номінації «Живопис» категорія VII, засновником якого є Громадська організація «Panorama-Art» за підтримки Закарпатської обласної організації Національної спілки художників України, Державного науково-методичного Центру змісту культурно-мистецької освіти. Керівник Ярослава Олексіївна Голубенко, викладач кафедри образотворчого мистецтва.

Мета конкурсу: виявлення та підтримка талановитих дітей, творчо обдарованої молоді, обмін творчими досягненнями та підвищення майстерності учнів та студентів мистецьких навчальних закладів України.

Завдання конкурсу:

– розвиток образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва;

– встановлення творчих контактів;

– виховання художнього смаку у підростаючого покоління.

Від імені адміністрації факультету мистецтв, викладачів кафедри образотворчого мистецтва і студентів щиро вітаємо учасницю конкурсу та її керівника з перемогою й бажаємо подальших успіхів та творчого натхнення.

СЬОГОДНІ НАСТАЛО ЧАРІВНЕ СВЯТО – ДЕНЬ МУЗИКИ!СЬОГОДНІ НАСТАЛО ЧАРІВНЕ СВЯТО – ДЕНЬ МУЗИКИ!

Наполнят мир прекрасным звоном его пленительные руки, И клавиша трепещет снова, полна желанья, страсти, муки. Лишь он – творец вселенной этой, в которой все – в его лишь власти! Быть

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

27 серпня свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, викладач кафедри хореографії та художньої культури Сизоненко Вікторія Анатоліївна. Шановна імениннице! Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Зичимо Вам міцного здоров’я,

ФЕСТИВАЛЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ – 2013ФЕСТИВАЛЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ – 2013

23 квітня 2013 року традиційно відбувся Фестиваль педагогічної творчості. Студенти усіх факультетів завжди охоче беруть участь у цьому феєричному святі, яке поєднує в собі винахідливість креативність та ґрунтовні