ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ РОБОЧА ЗУСТРІЧ ГРУПИ ЗІ ЗМІСТУ Й ЯКОСТІ ОСВІТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 025 МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО

27 грудня 2023 р. відбулося засідання групи зі змісту й якості освіти спеціальності 025 Музичне мистецтво. На засіданні були заслухані та обговорені питання: «Моніторинг наявності відповідних ресурсів для організації освітнього процесу ОП «Музичне мистецтво» доповідач – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментального виконавства Коваленко Анатолій; «Про розширення можливостей формування індивідуальних освітніх траєкторій здобувачів ОП «Музичне мистецтво» доповідачка – здобувачка 54-м групи Терлецька Аріна; «Про пропозиції стейкхолдерів щодо перегляду й удосконалення освітньо-професійних програм 025 Музичне мистецтво бакалаврського та магістерського рівня» доповідачка – викладачка вищої категорії, завідувачка відділу хорового диригування КЗ ФПО «Уманський обласний музичний фаховий коледж ім. П.Д. Демуцького» Паладі Оксана. Цінні поради в подальшій роботі групи зауважила завідувачка кафедри інструментального виконавства, кандидатка педагогічних наук, доцентка Радзівіл Тетяна.

СВЯТО ТАНЦЮ, ПРИСВЯЧЕНЕ 128-Й РІЧНИЦІ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ В. К. АВРАМЕНКА.СВЯТО ТАНЦЮ, ПРИСВЯЧЕНЕ 128-Й РІЧНИЦІ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ В. К. АВРАМЕНКА.

З 20 по 31.03.2023 р. народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина»  взяв участь у регіональному святі танцю, присвяченому 128-й річниці від дня народження В. К. Авраменка. Метою свята було збереження

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ!З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ!

Сьогодні, 19 квітня, cвій день народження святкує кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментального виконавства Калабська Віра степанівна! Бажаємо Вам лише добрих подій, Ясного сонця, здійснення мрій, Друзів чудових, здоров’я міцного,

ТРИВАЄ КОНКУРС НА «КРАЩИЙ ЗАХІД МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ЗА 2014 РІК»ТРИВАЄ КОНКУРС НА «КРАЩИЙ ЗАХІД МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ЗА 2014 РІК»

До уваги студентів, викладачів, гостей сайту! З 15 січня адміністрацією мистецько-педагогічного факультету було оголошено конкурс на «Кращий захід мистецько-педагогічного факультету за 2014 рік». В конкурсі беруть участь заходи наукової, виховної