ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ТРИВАЄ КОНКУРС НА «КРАЩИЙ ЗАХІД МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ЗА 2014 РІК»

ТРИВАЄ КОНКУРС НА «КРАЩИЙ ЗАХІД МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ЗА 2014 РІК»

До уваги студентів, викладачів, гостей сайту! З 15 січня адміністрацією мистецько-педагогічного факультету було оголошено конкурс на «Кращий захід мистецько-педагогічного факультету за 2014 рік». В конкурсі беруть участь заходи наукової, виховної та творчої спрямованості, проведені кафедрами факультету впродовж 2014 року.
Протягом січня місяця на сайті мистецько-педагогічного факультету розміщувалися анонси заходів, що представлені на конкурс у текстовому, фото та відео форматі.
За умовами конкурсу переможця буде визначено відкритим онлайн голосуванням. Кожен бажаючий може лише один раз проголосувати за вподобаний захід у кожній номінації («кращий виховний захід», «кращий науковий захід», «кращий творчий захід»), поставивши відмітку на шкалі опитування.

Результати голосування будуть оприлюднені на Вченій раді факультету 24 лютого 2015 року.
Голосування триватиме до 23 лютого 2015 року! Оберіть кращий захід!!!

Бажаємо успіху та перемоги!

КОНКУРС НА «КРАЩИЙ ЗАХІД МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ЗА 2014 РІК»

Адміністрація факультету