ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗУСТРІЧ З ФАХІВЦЯМИ З ПИТАНЬ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

ЗУСТРІЧ З ФАХІВЦЯМИ З ПИТАНЬ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

Підготовка молодих спеціалістів та їх успішне працевлаштування є важливим напрямом роботи університету. 27 лютого відбулася зустріч працівників відділу працевлаштування та обліку студентів з випускниками факультету. Мета зустрічі – надання інформації про наявні вакансії, консультації з питань ефективних стратегій пошуку роботи, перспективи здобуття другої вищої освіти та навчання у фахових і нефахових магістратурах у нашому вузі.