ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУЛОСЯ ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ РАДИ РОБОТОДАВЦІВ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ

ВІДБУЛОСЯ ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ РАДИ РОБОТОДАВЦІВ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ

На факультеті відбулося  перше засідання Ради роботодавців. Захід об’єднав адміністрацію факультету, гарантів ОПП, завідувачів кафедр та представників роботодавців у галузі освіти та культури з різних куточків України.

Зі вступним словом до запрошених роботодавців звернулася в.о. декана факультету мистецтв Інна Терешко, яка наголосила на необхідності тісної співпраці, окреслила  напрями та форми роботи Ради роботодавців, розповіла про особливості іміджевої політики факультету.

Завідувачі кафедр  ознайомили присутніх зі складом Ради. Члени ради обрали (запропоновані  гарантами ОПП) кандидатури голови,  заступника та секретаря.

Обрана очільниця Ради – директорка Уманської дитячої школи мистецтв «Антарес» Ганна Юрійчук розповіла про важливі стратегічні  питання організаційної роботи Ради роботодавців, озвучила пропозиції до плану роботи Ради на ІІ семестр 2023-2024 н. р.

Після його обговорення члени Ради затвердили план роботи на  друге півріччя 2023-2024 н.р.

ВИДАВНИЧО-ПОЛІГРАФІЧНИЙ ЦЕНТР «ВІЗАВІ» ПРОПОНУЄ СКОРИСТУВАТИСЬ ПОСЛУГАМИ ОНЛАЙНВИДАВНИЧО-ПОЛІГРАФІЧНИЙ ЦЕНТР «ВІЗАВІ» ПРОПОНУЄ СКОРИСТУВАТИСЬ ПОСЛУГАМИ ОНЛАЙН

Шановні викладачі та студенти! Видавничо-поліграфічний центр «Візаві» працює в дистанційному режимі та пропонує свої послуги викладачам та студентам. Замовлення приймаються на електронну пошту vizavi008@gmail.com або на вайбер (093)117 08 86.

ВІТАЄМО З УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ ДИСЕРТАЦІЇ!ВІТАЄМО З УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ ДИСЕРТАЦІЇ!

Професорсько-викладацький колектив мистецько-педагогічного факультету вітає старшого викладача кафедри образотворчого мистецтва Короля Анатолія Миколайовича та його наукового керівника вченого секретаря апарату президії НАПН України, доктора педагогічних наук, професора Тименка Володимира Петровича з

ЗАПРОШУЄМО НА ОСТАННЮ ЛІТНЮ СЕРІЮ ВЕБІНАРІВ 2020 РОКУ ВІД КОМПАНІЇ CLARIVATEЗАПРОШУЄМО НА ОСТАННЮ ЛІТНЮ СЕРІЮ ВЕБІНАРІВ 2020 РОКУ ВІД КОМПАНІЇ CLARIVATE

У продовж 6-10 липня 2020 року представники вишів і наукових установ України зможуть пройти навчання за програмою вебінарів із використання бази даних Web of Science Core Collection.  Варто зазначити, що