ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУЛАСЯ IX ВСЕУКРАЇНСЬКА ДВОТУРОВА УЧНІВСЬКО-СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА З МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА

25 квітня 2024 року на кафедрі музикознавства та вокально-хорового мистецтва відбулася IX Всеукраїнська двотурова учнівськостудентська Олімпіада з музичного мистецтва, учасниками якої стали здобувачі освіти закладів фахової передвищої освіти, закладів спеціалізованої музичної освіти та закладів загальної середньої освіти з різних міст України (Київ, Одеса, Бердичев, Калуш, Рівне, Бахмут, Балаклія, Херсон, Броди, Кропивницький, Біляївка, Золочів, Умань). Прийняли участь в Олімпіаді 15 вокальних колективів та 39 сольних виконавців.

Оцінювало виступи журі у складі: в.о. декана факультету мистецтв, канд. пед. наук, доцента Терешко І. Г., завідувача  кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва доцента Семенчука  В.В., канд. пед. наук, доцента Волошина П.М., канд. пед. наук, доцента кафедри Козій О.М., старшого викладача Купчика В.А., викладача кафедри Мазур Т.С.

Адміністрація факультету мистецтв та професорсько-викладацький склад кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва дякує учасникам, викладачам і концертмейстерам за плідну творчу працю і вітає з високими результатами та бажає натхнення для подальших творчих звершень, миру і перемоги Україні!

28 червня в смт. Гостомель, Київської області відбувся Міжнародний фестиваль козацької пісні «Козацькій славі жити у віках», де основною метою та завданням є охорона, збереження, відродження та популяризація історично-культурного пласту

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні – 30 червня, свій День Народження святкує кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментального виконавства Радзівіл Тетяна Анатоліївна! Бажаємо Вам лише добрих подій, Ясного сонця, здійснення мрій, Друзів чудових, здоров’я

10 серпня 2019 року на факультеті мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася зустріч першокурсників та їхніх батьків з адміністрацією та викладачами факультету. Учасники зібрання мали нагоду краще