ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ МАЙСТЕР-КЛАС ПРОФЕСОРКИ, ДОКТОРА ҐАБІЛІТОВАНОГО АНЕТТИ ПАСТЕРНАК З МУЗИЧНОЇ АКАДЕМІЇ ІМЕНІ КАРОЛЯ ШИМАНОВСЬКОГО В КАТОВИЦЯХ

8 травня викладачі та здобувачі факультету мистецтв відвідали унікальний майстер-клас «Інтеграція ритміки, сольфеджіо та імпровізації у процесі підготовки за системою Еміля Жак-Далькроза». Організатор заходу – кафедра музичного мистецтва і хореографії Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського.

Система Е. Далькроза – це цікава і корисна методика музично-рухового виховання молоді, яка через століття не втратила своєї актуальності. Пані професор, доктор габілітована Анетта Пастернак запропонувала систему вправ, побудовану на взаємозв᾿язку музики, музичного вираження та рухів тіла. Рух служив основним засобом передачі музичної тональності, динаміки, емоційного та образного змісту твору.

Здобувачі Музичної академії імені Кароля Шимановського в Катовіцах на високому виконавському рівні продемонстрували здатність до музичної і пластичної імпровізації.

Сердечно дякуємо пані Анетті Пастернак за змістовний, цікавий виступ, наше професійне збагачення, а дівчатам-студенткам за креативність та створення позитивної атмосфери і гарного настрою. Чудовий майстер-клас!

Щиро дякуємо колегам з Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського – доктору пед. наук, проф., завідувачу кафедри музичного мистецтва і хореографії Ребровій Олені Євгенівні, модератору заходу доктору пед. наук, проф. Ніколаї Галині Юріївні за запрошення та плідну співпрацю.

26–27 квітня 2023 року на базі кафедри інструментального виконавства факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини було проведено ІV Міжнародну науково-практичну онлайн-конференцію «ПРОБЛЕМИ МУЗИЧНОГО ВИКОНАВСТВА В УМОВАХ СУЧАСНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ». У дистанційному

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯЗ НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

Сьогодні, 11 квітня, свій День народження відзначає доктор педагогічних наук, професор кафедри образотворчого мистецтва Состська Галина Іванівна Шановна Галино Іванівно! Прийміть наші найщиріші вітання з Днем народження! Від усього серця зичимо

31 ЖОВТНЯ – ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА ФАКУЛЬТЕТІ31 ЖОВТНЯ – ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА ФАКУЛЬТЕТІ