ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ Перемога Сергія Почеренюка в проекті “Караоке на майдані”

Перемога Сергія Почеренюка в проекті “Караоке на майдані”

Уже вкотре студенти мистецько-педагогічного факультету Уманського державного педагогічного укніверситету імені Павла Тичини доводять, що їхні творчі можливості невичерпні.

Сьогодні ми вітаємо з перемогою в одному з найбільш рейтингових проектів України з Ігорем Кондратюком “Караоке на майдані” студента 5 курсу 51 групи мистецько-педагогічного факультету Сергія Почеренюка.

Бажаємо Сергію творчого натхнення, професійних успіхів, невичерпної енергії та бадьорості духу в його творчій праці!

[vsw id=”xyt17f_yyyyyyyy-0704_shortfilms#.UWFv65YZkhM” source=”dailymotion” width=”655″ height=”475″ autoplay=”no”]

Один коментар до “Перемога Сергія Почеренюка в проекті “Караоке на майдані””

1. Молодець! Приємно знати, що навчаєшся з таким студентом!!! Бажаю щоб ця перемога була не останньою!