ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО НА ТВОРЧИЙ ЗВІТ-КОНЦЕРТ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДНОГО ХОРУ «КОБЗАР»

ЗАПРОШУЄМО НА ТВОРЧИЙ ЗВІТ-КОНЦЕРТ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДНОГО ХОРУ «КОБЗАР»

Запрошуємо всіх шанувальників української народної пісні на творчий звіт-концерт українського народного хору «Кобзар» з нагоди 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка, який відбудеться 20 травня о 14 годині в актовій залі нового корпусу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Художній керівник – заслужений працівник культури України Василь Семенчук.

ТВОРЧИЙ ЗВІТ-КОНЦЕРТ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДНОГО ХОРУ «КОБЗАР»

З повагою, кафедра музичного мистецтва