День: 19.05.2014

ДОТИК СЕРЦЯ ДО ТВОРЧОСТІ ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯДОТИК СЕРЦЯ ДО ТВОРЧОСТІ ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ

Сьогодні викладачі та студенти спеціальності «Хореографія» провели захід у нетрадиційній формі, присвячений 200 річниці з дня народження Великого Кобзаря – Тараса Шевченка. Основною метою дійства був пошук студентами власного бачення і розуміння творчості Великого поета.

ЗАПРОШУЄМО НА ТВОРЧИЙ ЗВІТ-КОНЦЕРТ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДНОГО ХОРУ «КОБЗАР»ЗАПРОШУЄМО НА ТВОРЧИЙ ЗВІТ-КОНЦЕРТ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДНОГО ХОРУ «КОБЗАР»

Запрошуємо всіх шанувальників української народної пісні на творчий звіт-концерт українського народного хору «Кобзар» з нагоди 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка, який відбудеться 20 травня о 14 годині в актовій залі нового корпусу Уманського державного