ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ ЕКЗАМЕН З ТЕОРІЇ І МЕТОДИКИ НАРОДНО-СЦЕНІЧНОГО ТАНЦЮ

ВІДБУВСЯ ЕКЗАМЕН З ТЕОРІЇ І МЕТОДИКИ НАРОДНО-СЦЕНІЧНОГО ТАНЦЮ

На дворі нестерпна спека, сонце не шкодує тепла, а в студентів мистецько-педагогічного факультету своя спека у танцювальному залі.
10 червня відбувся черговий екзамен студентів 44 групи напряму підготовки «Хореографія» з дисципліни «Теорія і методика народно-сценічного танцю». Викладач дисципліни – Сергій Володимирович Куценко.
Перед студентами постала низка завдань, виконавши які вони мали довести, що рівень їхньої майстерності займає високі позиції. Основним випробуванням була демонстрація уроку народно-сценічного танцю.
Студенти вправно виконували ряд танцювальних елементів біля станка та майстерно передавали характер і манеру танців різних народів світу.

Демонстрували свою віртуозну техніку, яку сумлінно «відшліфовували» на протязі чотирьох років навчання в нашому університеті.

ЕКЗАМЕН З ТЕОРІЇ І МЕТОДИКИ НАРОДНО-СЦЕНІЧНОГО ТАНЦЮ ЕКЗАМЕН З ТЕОРІЇ І МЕТОДИКИ НАРОДНО-СЦЕНІЧНОГО ТАНЦЮ ЕКЗАМЕН З ТЕОРІЇ І МЕТОДИКИ НАРОДНО-СЦЕНІЧНОГО ТАНЦЮ

Робота над етюдами вимагала від студентів швидкого та водночас майстерного перевтілення, аби якомога краще відтворити танцювальні традиції надбані народом на протязі багатьох поколінь. Там і молдавська «Молдовеняска», і польський «Краков’як», італійська «Тарантела», грузинський «Картулі», естонська «Полька» та ін.

Напрочуд цікавими та оригінальними виявились власні постановки студентів, в яких кожен із них мав змогу продемонструвати свої вміння в ролі творця, балетмейстера та педагога.

Останнім випробуванням для студентів стала перевірка теоретичних знань із даної дисципліни. Студенти-хореографи в своїх відповідях торкалися різних аспектів становлення та розвитку народно-сценічного танцю в Україні та за її межами. Показали ґрунтовні знання із теоретико-методологічних основ народно-сценічної хореографії, а також опираючись на передовий досвід провідних хореографів світу, давали чіткі обґрунтування актуальних завдань на шляху збереження та розвитку народного танцю.

Довгі години виснажливих репетицій не минули дарма! Студенти показали гарний рівень підготовки до іспиту. За що і отримали лише позитивні оцінки.
Вітаємо 44 групу з успішною здачею екзамену з дисципліни «Теорія і методика народно-сценічного танцю»! А також, бажаємо успіху на державному іспиті з хореографічного мистецтва з методикою викладання, який відбудеться 21 червня 2014 року! Нехай Вам щастить!!!

2 коментарі до “ВІДБУВСЯ ЕКЗАМЕН З ТЕОРІЇ І МЕТОДИКИ НАРОДНО-СЦЕНІЧНОГО ТАНЦЮ”

1. Вітаю 4 курс з успішною здачею екзамену з ТМНСТ!Ви молодці!!!!!

2. І вам спасибі за гарну роботу! Ви в нас молодці!!!!