ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ УКРАЇНА – СУВЕРЕННА ДЕМОКРАТИЧНА ДЕРЖАВА

УКРАЇНА – СУВЕРЕННА ДЕМОКРАТИЧНА ДЕРЖАВА

1 вересня в актовій залі Уманського державного педагогічного університету відповідно до листа Черкаської обласної державної адміністрації від 29.07.2014 р. № 1953/05 «Про методичні рекомендації щодо проведення першої лекції» було проведено перше лекційне заняття для студентів мистецько-педагогічного факультету на тему: «Україна – суверенна демократична держава».

УКРАЇНА – СУВЕРЕННА ДЕМОКРАТИЧНА ДЕРЖАВА УКРАЇНА – СУВЕРЕННА ДЕМОКРАТИЧНА ДЕРЖАВА

Лекцію провела декан мистецько-педагогічного факультету, кандидат історичних наук, доцент Олена Володимирівна Дудник.

УКРАЇНА – СУВЕРЕННА ДЕМОКРАТИЧНА ДЕРЖАВА

Метою лекції було ознайомлення студентів з основними державотворчими подіями становлення незалежної України; формування національної свідомості, патріотизму і відповідальності за долю України; прищеплення поваги до прав і свобод людини і громадянина.
Студенти із великим задоволенням вислухали пропоновану лекцію отримавши масу задоволення та потужний заряд патріотизму.