ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ ПЕРЕГЛЯД АКАДЕМІЧНИХ І ТВОРЧИХ РОБІТ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»

Напередодні новорічних свят на факультеті мистецтв відбувся перегляд академічних і творчих робіт студентів спеціальності «Образотворче мистецтво». Викладачі кафедри мали змогу оцінити студентські роботи, які виконувалися протягом першого семестру.

Студенти представили роботи у різних техніках і різної тематики. Академічні постановки, домашні завдання, ІНДЗ, швидкісні замальовки, етюди та власні творчі роботи – все це результат знань, умінь і навичок з профільних предметів за семестр.

Юні митці продемонстрували гарний професійний рівень виконання робіт, розуміння академічного живопису та рисунку як основ вміння митця, усвідомлення необхідності багато і важко працювати, виховуючи в собі професіоналізм.

Комісія у складі авторитетних та досвідчених викладачів кафедри образотворчого мистецтва оцінили результати творчої праці студентів за семестр. У результаті студенти отримали позитивні оцінки, як презент за сумлінну і кропітку працю!