ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ОГОЛОШЕННЯ! МИ ПРИЙНЯЛИ ВИКЛИК НА УЧАСТЬ У ICE BUCKET CHALLENGE UMAN!

ОГОЛОШЕННЯ! МИ ПРИЙНЯЛИ ВИКЛИК НА УЧАСТЬ У ICE BUCKET CHALLENGE UMAN!

Шановні викладачі та студенти! Мистецько-педагогічний факультет отримав виклик від факультету фізичного виховання для участі в Ice Bucket Challenge UMAN.

МИ ПРИЙНЯЛИ ВИКЛИК НА УЧАСТЬ У ICE BUCKET CHALLENGE UMAN!

За умовами акції ми маємо облитися крижаною водою та передати естафету для наступних учасників. Метою акції є збір коштів для підтримки наших солдатів в зоні АТО.
Запрошуємо всіх небайдужих та бажаючих долучитися до проведення акції, яка відбудеться в понеділок 8-го вересня біля корпусу № 3 (новий корпус) нашого університету о 17:30 год.
До початку акції буде розміщена скринька для збору коштів у підтримку сил АТО, куди кожен зможе внести свою частинку грошової допомоги, яка буде перерахована на благодійний банківський рахунок в підтримку наших захисників. Допоможемо нашим героям! Слава Україні!!!

Адміністрація факультету

Один коментар до “ОГОЛОШЕННЯ! МИ ПРИЙНЯЛИ ВИКЛИК НА УЧАСТЬ У ICE BUCKET CHALLENGE UMAN!”

1. Думаю, що знайдемо в університеті чи гуртожитку!