ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО ДО СКЛАДУ ХОРЕОГРАФІЧНОГО КОЛЕКТИВУ ПРАЦІВНИКІВ УНІВЕРСИТЕТУ «ФІЄСТА»

Мрієте навчитися танцювати? Хочете гарно провести час? Бажаєте відпочити після напруженого робочого дня? Тоді Вам до нас!
Кафедра хореографії та художньої культури мистецько-педагогічного факультету запрошує усіх бажаючих працівників університету до участі в творчому житті новоствореного хореографічного колективу «Фієста», аби опанувати танцювальне мистецтво в усій його красі та величі.
Запрошуються усі охочі викладачі, лаборанти, техперсонал!
Репертуар колективу обіцяє вразити своїм різноманіттям. Вас чекають танці сучасного, народного, класичного спрямування на найвищому рівні.
Керівник колективу – викладач кафедри хореографії та художньої культури Бикова Ольга Вікторівна.
Графік занять: середа, п’ятниця о 17:00 год.
Початок занять: 1 жовтня 2014 року.
Довідка за телефоном: (063) 180-81-62

ЗАПРОШУЄМО ДО СКЛАДУ ХОРЕОГРАФІЧНОГО КОЛЕКТИВУ СПІВРОБІТНИКІВ УНІВЕРСИТЕТУ «ФІЄСТА»

Кафедра хореографії та художньої культури