ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СТУДЕНТКА НАШОГО ФАКУЛЬТЕТУ ЗАЙНЯЛА ПРИЗОВЕ МІСЦЕ У ФОТОКОНКУРСІ «Я В БІБЛІОТЕЦІ»

Сьогодні було підведено підсумки фотоконкурсу «Я в бібліотеці», який проводила Наукова бібліотека Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини в період з 1 вересня по 26 вересня 2014 року.
Згідно з умовами конкурсу переможцями (3 призових місця) мали стати автори, фотографії яких набрали найбільше голосів.
Раді повідомити, що серед переможців фотоконкурсу – студентка мистецько-педагогічного факультету 44 групи напряму підготовки «Хореографія» Наталія Кострига, яка виборола ІІІ місце серед конкурсантів.

СТУДЕНТКА НАШОГО ФАКУЛЬТЕТУ ЗАЙНЯЛА ПРИЗОВЕ МІСЦЕ У ФОТОКОНКУРСІ «Я В БІБЛІОТЕЦІ» СТУДЕНТКА НАШОГО ФАКУЛЬТЕТУ ЗАЙНЯЛА ПРИЗОВЕ МІСЦЕ У ФОТОКОНКУРСІ «Я В БІБЛІОТЕЦІ»

Вітаємо Наталію з перемогою у конкурсі і бажаємо подальших успіхів у житті!