ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО ПРАЦІВНИКІВ ТА ЧИТАЧІВ НАУКОВОЇ БІБЛІОТЕКИ ЗІ СВЯТОМ!

ВІТАЄМО ПРАЦІВНИКІВ ТА ЧИТАЧІВ НАУКОВОЇ БІБЛІОТЕКИ ЗІ СВЯТОМ!

Від усього колективу мистецько-педагогічного факультету прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства. Сьогодні важко переоцінити роль цих культурно-просвітницьких осередків у збереженні та популяризації знань, накопичених людством, їх внесок у розвиток вітчизняної освіти, збагачення духовного потенціалу суспільства.
Справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу є бібліотекарі – вірні збирачі духовних скарбів. Саме Ваша відповідальна справа відкриває нам шлях до книги – джерела споконвічної мудрості та знань.

ВІТАЄМО ПРАЦІВНИКІВ ТА ЧИТАЧІВ НАУКОВОЇ БІБЛІОТЕКИ ЗІ СВЯТОМ!

Бажаємо Вам, шановні працівники Наукової бібліотеки, а також читачам, усім, хто любить і шанує книгу, доброго здоров’я, щасливих відкриттів непрочитаних сторінок і нових успіхів у вашій благородній просвітницькій справі!

Адміністрація факультету