ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЩИРО ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

ЩИРО ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

23 грудня свій ювілейний День народження відзначає кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Побірченко Олена Михайлівна

Шановна Олено Михайлівно! Щиро вітаємо Вас з ювілеєм! Бажаємо Вам міцного здоров’я на многії літа, благополуччя, щедрої долі, щастя у житті, творчої наснаги у відповідальній справі! Нехай кожен день буде осяяний високим злетом душі, а добре самопочуття і гарний настрій стануть запорукою Вашого процвітання. Миру, злагоди, шани, любові та достатку у Вашому домі!

З повагою, адміністрація факультету мистецтв
кафедра образотворчого мистецтва

28 червня в смт. Гостомель, Київської області відбувся Міжнародний фестиваль козацької пісні «Козацькій славі жити у віках», де основною метою та завданням є охорона, збереження, відродження та популяризація історично-культурного пласту

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

15 березня свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Базильчук Леонід Володимирович! Шановний Леоніде Володимировичу! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження! Від усього серця

ЕКСКУРСІЯ ДО МУЗЕЮ ТАРАСА ШЕВЧЕНКАЕКСКУРСІЯ ДО МУЗЕЮ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

У 2014 році відзначається 200 річниця з дня народження Великого Кобзаря. 19 листопада студенти та викладачі мистецько-педагогічного факультету відвідали музей Тараса Григоровича Шевченка в с. Шевченковому Звенигородського р-ну Черкаської обл.